Logo

Peter Slivka testerom NASH baits.


18. 03. 2016, autor: Redakcia

Slovenský známy rybár Peter Slivka vymení "boilies" a presunie sa od značky Mikbaits k značke Nash baits. Nash team ho už v januári predstavil na svojich stránkach: 

"S potěším představujeme uznávaného slovenského kapraře Petra Slivku, který od letošní sezony rozšířil naše řady na pozici Nash konzultant pro Slovensko. S Petrem se bude možné potkat již na pražské výstavě For Fishing i Carp show Trenčín."

Držíme Peťovi prsty s novým boilies a veríme, že sa mu bude dariť aspoň tak ako to bolo s firmou Mikbaits. Podľa nás sa aj tu potvrdí, že nie je všetko umenie chytať kaprov v značke boilies (iba niekedy) :)

Peter Slivka

Peter Slivka

 

Viac o značke NASH BAIT >>

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
Hirmi > 18. 03. 2016 19:15
Súhlasím s Peťom. Pracovať pre NASH je pre kaprára cťou. Peťo, zbytočne sa rozčuľuješ. Veľa ľudí nemá totiž prehľad o tom, čo reálne prináša robiť testera, konzultanta, alebo aj obchodného zástupcu. Ono to nefunguje, tak, že dnes niekto príde a povie: Aha, Pstruhár výborný kaprár, dáme mu 1000 eur na mesiac a k tomu 100 kg boilies a môže nás zastupovať.

Byť dnes testerom znamená kupovať si pomerne veľa produktov za vlastné peniaze, len za nižšie ceny. A sem tam mať bundu od niekoho zadarmo, to je nič.

Toto je citlivá téma a bola už na fórach rozoberaná milionkrát. Už len za tie 3 roky, čo existuje samotné mojeboilies.sk som sa s tým stretol niekoľkokrát. Verím, že byť testerom dnes nie je nič moc, zástupca, alebo konzultant to tiež nemá ľahké v tejto brandži.

p.s.: To, že oslovil NASH Peťa je myslíte si náhoda? Však trošku si to hádam aj zaslúžil. Vieš prečo s tým neoslovili teba Pstruhár? No lebo si ešte toho málo urobil, aby ti za chytanie aj niekto platil - to myslím v dobrom, len som to povedal tak ako to je.
Peter Slivka > 18. 03. 2016 17:05
No pocuvaj pstruhar.keby si tomu trosku rozumel tak nepises taketo somariny.nash je svetova znacka a je premna cest vôbec to ze ma oslovili aby som snimi spolupracoval.vôbec nejde oto kto mi co da.takze prosim ta nevypisuj tu a ked tak mi to môzes povedat osobne!!!!!
Rick > 18. 03. 2016 13:46
Pstruhar tomu sa hovori zavist :) Dnes si moze chytat na co chce a co chce. A neviem ci v tomto pripade ide o peniaze. Peto si prisiel uz mnohymi znackami.
Pstruhar > 18. 03. 2016 11:21
Dalsie prezliekanie dresov. Banaj tu nejde o to na ake boilies chytas, ale kde viac penazi pritiahnut. Nash viac plati bude to Nash, keby platili viac Krmiva Hulin, tak by chytal za Hulina. Dobre ranko.
Banaj > 18. 03. 2016 11:08
Gratulujem, nech sa dari. Nash je dobra volba.