Logo

Stratégia kŕmenia a vnadenia

Ako a koľko kŕmiť?

Všeobecná diskusia o stratégií vnadenia. Koľko boilies na akej vode a za akých podmienok?

autor témy: Všeobecne - Admin
téma založená: 13. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
tintin > 20. 10. 2014 14:43
Aku krmnu kampan volite teraz na jesen? Viac krmiva kedze ryby sa krmia na zimu, alebo menej ked uz podla teploty mala poklesnut ich zravost. Lebo tieto dve veci si odporuju.
Maros > 18. 07. 2013 20:40
Ja pouzivam prevazne partikel a rozpustene pelety. Ale prevazne iba prvy den.
Garant > 1. 07. 2013 10:47
Ja to robim presne tak isto. To si daval naraz, alebo si to prekrmoval postupne?
Hirmi > 27. 06. 2013 22:01
Pripraveny na zakrm :)
Garant > 8. 05. 2013 08:54
Okrem peliet je este lacnejsi partikel. Ak vsak nechces stiahnut bielu rybu, mozes krmit aj lacnejsim boiiles, ktory stoji uz skoro tolko co peleta.
Kubo > 26. 03. 2013 09:47
Pelety a lacnejšie gule od hociktorého výrobcu - tu na fóre si pozri výrobcov a ich lacné gule - tie preliať kvalitnejším boosterom, alebo dipom a máš lacné a dobré krmenie.
MBcarp > 1. 02. 2013 20:40
Kriko no je este lacnejsi sposob ako krmit :) Vsak nezabudaj na pelety a rozne krmiva. Pelety stoja ovela menej ako boilies a vies si ich boosterovat do roznych prichuti. Potom uz len chytas na boilies rovnakej prichute.
Tomáš Mádr > 30. 01. 2013 22:28
Kriko nechcem hanit nikoho gule ale keby vidis Multibait a ine krmne gule kolko tam je napr farbiva tak potom poznas rozdiel :-) Nedaj sa hlavne zmagorit .... Lebo niektorý ludia su prehnane odhodlaný predať za kazdu cenu :-) a len tem ich Bait je ten najsamlesi a chytá len velke ryby a obsahuje to ci neobsahuje žiadne ine bolies a maju nutricnu hodnotu atd :-) a krmit mozes 2 roky :-) hlavne Pineapple musi mat zltu farbu inak by to nebol pinneaple ... ta farba ma tiež velku nutricnu hodnotu :-)tak ako ovocie oranžovu :-D
Petooo > 30. 01. 2013 21:53
Nemas zaco. Nech Ti to jazdi. ;)
Kriko > 30. 01. 2013 21:50
ok, dakujem za radu. Skusim to teda.
Petooo > 30. 01. 2013 21:10
Kriko, poviem Ti moj nazor, nechcem nikoho hanat ani nic, ale nie je ,,krmne" boilie ako ,,krmne" boilie... Ja by som nekombinoval, s inymi baits... tam je uplne ine zlozenie, ine komponenty, niektore baits tam mrdaju lepidla, lacine umele konzervanty a co ja viem co ste... atd... skus zobrat 5 kg shrimpu a sam uvidis vysledok... ;) a neboj sa nanho aj chytat, kludne ho na jeden prut skus nastrazit... Keby si videl na zivo vedla seba shrimp a ine krmne gule, tak by si videl ten rozdiel uz na pohlad...
Kriko > 30. 01. 2013 20:41
Petooo> jj, akurat som pozeral aj fotky co sa pochytalo na ten Spice Shrimp, tak to vyzera naozaj velmi dobre. Ale ta cena je tam dost vysoka 42 eur za 5kg :-O. Nebolo by lepsie si kupit napr. lacnejsi Mikbaits Multipack a len ho zaliat Nutricom od LK?
Petooo > 30. 01. 2013 20:34
Kriko, v pomere cena/vykon by som Ti jednoznacne odporucil boilie od LK Baits a radu euro economik. Nemusis sa na ne bat aj chytat. Maju vysoku nuricnu hodnotu a dokazes stymto boiliesom udrazt ryby na krmonom mieste aj pri dlhodobych vychadzkach. Ja najcastejsie pouzivam prichut sladky ananas-hlavne na skoru jar, alebo zimu, alebo spice shrimp.... Ten je najpouzivanejsi z rady EE. Chybu snim urcite neurobis. Vrelo odporucam!
Kriko > 30. 01. 2013 01:55
Ktore z tychto krmnych boilies by ste mi odporucili v pomere cena/vykon?

http://mikbaits.sk/product.php?id_product=2646

http://www.lkbaits.cz/lk-baits-produkty/nsb-boilie/euroeconomic/euro-economic-swet-pineapple_kopie-583_kopie-375_kopie-556.html

http://www.tandembaits.sk/pordukty/action/productdetail/oc/943.xhtml

http://www.nikl.sk/p1718-high-attract-ready-vo-velkom-baleni.php
Ivan13 > 14. 01. 2013 12:48
Cim chladnejsia voda, tym menej krmenia. Vela zalezi aj od obsadky ryb. Ja krmim vacsinou na vode do 25ha, kde je slusna obsadka na zaciatku hned 2kg boilies a 1 kg peliet. Vsetko rovnake ako chytacky. Partikel vacsinou vynechavam a ked uz tak skor ho pouzivam na odlakanie mensej ryby z lovneho miesta, cca 20m od chytacieho.
MBcarp > 14. 01. 2013 11:01
Ake mnozstvo krmenia a v akych intervaloch pouzivat na jazere 18ha?
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)