Logo
  1. diskusia > 
  2. No respect - Kimot team > 
  3. O značke
  4.  | diskusia

O značke

Niečo o Kimot teama a správy od vody priateľov tejto značky

"Kimot team" - ako sekciu návnad a nástrah pre lov kaprov zastrešuje firma Rybárske potreby KIMOT, ktorá vznikla v roku 1999. Výrobou kŕmenia sa zaoberáme už od vzniku firmy. Väčšinou som chytal na naše veci len ja a moji najbližší kamaráti. Naše produkty sa časom dostali do konfrontácie s inými, už dosť známymi firmami. V roku 2006 som sa začal zúčastňovať závodov, ktoré organizuje Carp Club ČR pod názvom Carp Liga. Keďže sa naše produkty na rôznych závodoch presadzovali aj v silnej konkurencii, tak som sa rozhodol výrobu rozšíriť a poskladať team, ktorý sa bude podielať na testovaní, vývoji a propagovaní našej firmy. Veľa úspechov v rybárčení Vám praje Milan Tomík - KIMOT.

autor témy: No respect - Kimot team - Admin
téma založená: 13. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Karásek > 4. 04. 2017 23:17
.
Karásek > 4. 04. 2017 23:16
.
Karásek > 4. 04. 2017 23:16 číslo úlovku: 2400.
No respect - Kimot team, O značke

No respect - Kimot team / O značke
príchuť: neuvedené

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Většina rybářů je po zimě hladová po zážitcích u vody. Nejinak je tomu i u nás. Proto jsme vyrazili společně s Danem na svazový revír do míst, kde jsme předpokládali kapří aktivitu. Jelikož je voda stále dost studená jako nástrahu jsme zvolili rozpustné boilies BROSKEV, NO NAME a našeho celoročního favorita na velké vody boilies v dipu CRAYFISH KRILL. Jak se ukázalo všechny tři varianty fungovaly skvěle. Chytli jsme pár násadových kapříků a jednoho kapříka na kterým, se projevil můj "odhad" velikosti, kdy jsem rybě tipoval daleko méně. Člověk je po té zimě opravdu zblblý. Naštěstí to má Dan v oku a rybu jsme cvakli. Pobyt u vody nám zpestřily návštěvy podobně smýšlejících kamarádů rybářů. Bohužel čas nám utekl nebývale rychle a my museli pádit domů. Tak zas příště.
Za CT Prčice Honza a Dan.

Karásek > 4. 04. 2017 23:11
...
Karásek > 4. 04. 2017 23:11
...
Karásek > 4. 04. 2017 23:10
..
Karásek > 4. 04. 2017 23:10
..
Karásek > 4. 04. 2017 23:10 číslo úlovku: 2399.

popis: Komjatice ma už druhý krát potrápili.. Minulý rok to bolo síce 7 dní, no tento rok len 48 hodín.. Miesto som si znova raz vybral naopak :-D. Aj keď som pôvodne mal vybraté iné.. No bolo obsadené.. Nevadí ako sa hovorí do tretice všetko dobré.
Michal Squid Jaco

Karásek > 4. 04. 2017 16:33 číslo úlovku: 2394.

popis: ...

Karásek > 4. 04. 2017 16:33 číslo úlovku: 2393.

Karásek > 4. 04. 2017 16:33 číslo úlovku: 2392.

Karásek > 4. 04. 2017 16:33 číslo úlovku: 2391.

Karásek > 4. 04. 2017 16:33 číslo úlovku: 2390.

popis: ..

Karásek > 4. 04. 2017 16:32 číslo úlovku: 2389.

popis: Čo som im ponúkol to im chutilo..

Na tejto 4 dňovej jarnej výpravičke my šlapalo naozaj všetko.. Maple Crab, Klobása, Squid Octopus ale aj Banánik

Karásek > 27. 02. 2017 01:11
3. - 5.3. 2017 sa zúčastníme Fishing Show 2017 v Trenčíne. Okrem iných našich produktov predstavíme novinky Rozpustné boilies a No Name boilies. Na našom stánku, ktorý nájdete v hale P1, budú k videniu aj produkty od fa Okuma a Prologic.
Na vašu návštevu sa teší No Respect Kimot team.
Karásek > 12. 02. 2017 23:34
16.-19.2. 2017 sa zúčastníme najväčšej rybárskej výstavy v Českej Republike- FOR FISHING PRAHA. Okrem našich produktov, NO RESPECT - KIMOT TEAM, vám predstavíme aj populárne navijaky OKUMA a kaprárske doplnky od firmy PROLOGIC. Nebude chýbať očakávaná kaprárska bižutéria LAST METER v MIMICRY 3D prevedení. Tešíme sa na návštevu.

No Respect Kimot team
https://www.kimotteam.sk/
https://www.norespect.cz/
Karásek > 15. 01. 2017 23:21
Vážení priatelia,
srdečne Vás pozývame do nášho stánku na Carp show Moravia, kde odprezentujeme naše výrobky. Všetci ste srdečne vítaní.
Nezabudnite už budúcu sobotu 21.1. v Breclave.
No Respect Kimot team
Karásek > 23. 12. 2016 17:09
No Respect Kimot team Vám ďakuje za priazeň v roku 2016 a praje príjemné prežitie Vianočných sviatkov a Nového roku 2017!!!!
Karásek > 19. 12. 2016 01:13
Sú situácie, keď nie je možné chytiť kapra na nič iného, ako na peletu. Preto Vám ponúkame niekoľko druhov veľmi kvalitných a atraktívnych peliet vyrábaných vo dvoch veľkostiach. Môžeme si vybrať z druhov, ktoré sú odvodené z jednotlivých rád nášho boiliesu.
18mm (Black Fish, MK, Fish Liver) sú vhodné k chytaniu, ale predovšetkým na kŕmenie, keď pomocou týchto peliet vytvoríme veľmi atraktívne miesto.
Druhá veľkosť 10mm (RR,Pikant,Speedy a Sweet Gold) je vhodné aj do PVA materiálov. Výborne fungujú v studenej vode. čiže Black fish, MK, Pikant, RR, Speedy, Fish liver a Sweet gold.
Pre väčšiu atraktivitu doporučujeme pelety zaliať boostrom ľubovoľnej príchute, alebo tekutou potravou.
V baleniach po 1kg (5,7-7,6 euro) alebo v 3kg kýbliku (17-22,50euo)
Možnosť zakúpiť osobne v Rybárskych potrebách Kimot
alebo na eshopoch https://www.kimot.sk/ a https://www.norespect.cz/
Karásek > 3. 12. 2016 18:07
...
[ Najnovšie | ≪ Novšie | strana 1 z 20 | Staršie ≫ | Koniec ]
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)