Logo
  1. diskusia > 
  2. Všeobecne > 
  3. Carpshow Slovakia
  4.  | diskusia

Carpshow Slovakia

Carpshow Slovakia je stretnutie rybárov venujúcich sa najmä lovu kapra so zameraním sa na prednášky a prezentácie známych osobností.

Carpshow Slovakia je stretnutie rybárov venujúcich sa najmä lovu kapra so zameraním sa na prednášky a prezentácie známych osobností , prezentácii noviniek firiem rybárskeho náčinia a krmiva na lov kapra . Ak chcete zažiť skvelý deň v prítomnosti ľudí rovnakej krvnej skupiny, získať najnovšie informácie, informácie o zahraničných revíroch a nových produktov, určite si nenechajte ujsť už 8.ročník najznámejšej show zameranej na prezentáciu lovu kapra v duchu chyť a pusť na Slovensku.

autor témy: Všeobecne - Jarimir H. Slovak
téma založená: 14. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
MBcarp > 18. 02. 2014 17:12
ja som bol pozriet. fajne bolo a nakupil som asi 15kg boilies sa super ceny.
Lepka > 20. 01. 2014 16:45
Tento rocnik bude v Trencine. Kto sa chysta?
Petooo > 19. 02. 2013 01:07
.
Petooo > 19. 02. 2013 01:06
Ďakujeme všetkým ktorí nás navštívili v našom stánku na CS v Bratislave
Čeko > 18. 02. 2013 18:33
pozdrav od Fekiho
Carp Show Slovakia 2013
Ahojte,v skratke uvediem zopár postrehov z CS.V prvom rade sa chcem poďakovať organizátorom za úspešne zvládnutú akciu a stúpajúcu úroveň podujatia.Taktiež našim cteným zákazníkom,priateľom a sympatizantom,ktorých počet z roka na rok rapídne narastá. Najväčší záujem bol o Hotovky,Fresh pasty,Impulzy a minerál Method Mixy,škoda,že sa nám do CS nepodarilo zohnať dobré a vhodné obaly na Amino Acidy, o ktoré bol obrovský záujem,tým pádom sme mali na CS iba vzorky na ukážku,tento nedostatok v najbližšej dobe odstránime,aby sa vaše boilies mohlo spokojne namáčať v tejto chytľavej tekutine.:) Na CS sme opäť rozšírili rady OC teamu o ďalších skvelých ľudí a perfektných kaprárov.
Čeko > 18. 02. 2013 16:34
Orthodox Carp
Hirmi > 17. 02. 2013 10:52
+
1.) Vseobecne CS - hodnotim ako dobre.
2.) Zucastnil som sa na vsetkych prezentaciach, pomedzi prestavky som obehal vzdy par stankov - jednoznacne SIRAVSKA OBSADKA KAPROV bola najlesia ! Profi prezentacia, velmi dobre spracovane vysledky a pozorovania, kratke a vtipne videa.. THE BEST ONE ! Beseda, bola ako druha najlepsia, ... , za najhorsiu/najnudnejsiu v ramci CS povazujem prezentaciu hacikov (ale objektivne bola aj tak kvalitna) - takze prezentacie ako celkom na vysokej urovni ! - dodrziavanie casov za 1 !
-
1.) Tombola bola uplny prepadak a pokazilo celkovy dojem CS. Tak ako tu uz dido napisal, treba zmenit system. Bud sa davaju zdvojene listky a cez prestavku pred samotnym losovanim si to tam moze ist kazdy hodit, alebo potom nechat napisat na listok meno a cenu poslat vyhercovi. Priprava cien do tomboly (podla mna mali byt vypisane na stranke) - vsak to je najmenej.
2.) webova stranka cs by mohla obsahovat viac informacii a mala by byt prisluchajuca k takemu velkemu projektu
3.) sam organizujem velke veltrhy, vacsie ako je CS a viem, ze s hostami sa treba uvitat a vypit - ale radsej by som to odlozil na uplny koniec samotneho veltrhu (ako poriadnu oslavu).
4.) zabezpecil by som SBS sluzbu, alebo aspon 2-3 panov, ktori by davali pozor na poriadok. Napriklad podgurazeny mladik, ktory dost otravoval ludi na prezentaciach mal byt pekne vyvedeny von ! .. to je bezna vec. Tie napomenutia od organizatorov ho zjavne viac startovali ako ukludnovali a kedze bol silnejsej postavy, tak chapem, ze sa ho nikomu nechcelo odtial tahat

Tesim sa na dalsi rocnik. Verim, ze kvalita ostane zachovana a dufam, ze som pochvalou, ci kritikou nikoho neurazil
Hirmi > 16. 02. 2013 15:23
Siravska obsadka kaprov
Hirmi > 16. 02. 2013 13:31
Francuzi...
Hirmi > 16. 02. 2013 13:28
...
Hirmi > 16. 02. 2013 12:34
Stanok LK
Hirmi > 16. 02. 2013 11:57
Michal Kucera a jeho prednaska.
Matys > 9. 02. 2013 15:38
Uz len sedem dni a sme tam :D
Tesim sa na prednasky ako male babo.
Lapinka > 8. 02. 2013 18:08
Když tam bude Lukáš Krása tak jedu. Z Brna je to na skok (:
MatusCak > 8. 02. 2013 18:04
Zeny zdarma? Beriem tu svoju, nech troska nasaje atmosferu :)
Čeko > 8. 02. 2013 02:40
áno je možné kúpiť na CS veci lacnejšie,niektorí vystavovatelia,ponúkajú 10,15,20% zľavy.
Kriko > 7. 02. 2013 10:59
Je možné kúpiť na Carpshow výrobky lacnejšie?
Čeko > 24. 01. 2013 02:57
jedna motivačná :)
Čeko > 24. 01. 2013 02:07
minulí rok bolo na Carp Show Slovakia 1125 ľudí a môj predpoklad je, že tento rok ich bude ešte viac
Matys > 23. 01. 2013 12:07
Všetkých zúčastnených Carp Show 2013 pozývame na prezentáciu jednej z noviniek, boilies "BLACK ORIENT" od Garant Baits o ktorej sa už dlhšie hovorí. K tomuto boilies tak ako je u Garantu zvykom patrí ucelená rada, teda Aminostim, Activ Dip i práškový dip Black Orient.
[ Najnovšie | ≪ Novšie | strana 1 z 2 | Staršie ≫ | Koniec ]
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)