Logo

Korenisté & Bylinkové - Punta Chili Spice

Punta Chili Spice boiles je možné používať po celý rok, má veľkú vábiacu silu, ktorá je účinná pri krátkodobom ako aj dlhodobom rybolove.

Prepracované a v praxi veľmi osvedčené boiles. Základ tohto produktu tvoria sacharidy a rybacia múčka, pričom tento produkt je doplnený o ďalšie nielkoviny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú pre kapre neodolateľné.

Z názvu boilies vyplýva, že Punta Chili Spice je korenisté boilies.

Korenistý charakter je dosiahnutý vďaka prídavku Haits Robin Red a Cipro Punta Chili. Cipro Punta Chili Extract je zmes z korenistých výlučkov na báze oleja.
Boiles je dochutené arómou Squid EA. Kombinácia korenia, extraktu a arómy spôsobuje, že pachový signál, ktorý sa šíri do okolia je dostatočne silný a výrazný na to, aby ako magnet pritiahol kaprov na lovné miesto.
To, že pri výrobe týchto boilies boli použité ľahko rozpustné komponenty, radí tieto boilies do kategórie rýchlejšie rozpustných, ale aj napriek tomu si zachovávaju svoj tvar a vôňu aj pri dlhodobejších výpravach.

autor témy: CIPRO - Admin
téma založená: 28. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)