Logo

OR Veľký Zemník (1-0110-1-1)

celozvazová, Bratislava

Vodná plocha odstaveného ramena na pravej strane zdrže VD medzi zdržou a Rusoveckou sústavou ramien. Zákaz lovu všetkých druhov rýb od 15.3. - do 31.5. Revír nie je hraničná voda.

autor témy: Revíry - Admin
téma založená: 8. 01. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Johny > 27. 08. 2013 10:36
No ja som tam bol minuly tyzden. Pleskace som si na feeder zachytal paradne. Chytil som aj dvoch kaprikov cca 55 cm.

Tato voda nie je tazka ako mnohi tvrdia. Len treba vystihnut kedy ide ryba a vediem na ktore miesta ist a zachytate si z chute.
Laďo > 20. 08. 2013 10:23
Bol som na 3 dni a nebol ani tuk. Presiel som 2 miesta na celom dne je nanos bahna. ALe mohlo to byt aj tymi horucavami co su teraz, lebo co som sa rozpraval s kukurickarmi, tak pred dvoma tyzdnami to islo paradne a celkom velke pleskace a aj par kaprov slusnej velkosti.
tintin > 20. 08. 2013 10:03
Je tu tazky pristup autom a po zaplavach to bola katastrofa. Teraz je to uz lepsie ale kto vie ake ryby po zaplavach ostali. Vacsinou pravidlom bolo ze dana sezona ked boli zaplavy, tak tam bolo celkom dost velkych pleskacov, ale menej dravcov.

Najdes tu kaprov a ked sa trafis do obdobia kedy zeru, tak sa nezastavis. Ja som tam chytaval na pelety a kostne cervy a vzdy som si dobre zachytal.
dr.sialenec > 20. 08. 2013 08:45
Co som pocul od viacerych rybarov, tak tam presedeli aj 3 dni bez ulovku, ak neratali nejake plotice, pleskace. Krmili, vyzazali a nic, nejak je tam mrtvo.
Hirmi > 11. 07. 2013 11:33
Ano, je uz chytatelny. Ale podla info sa tam teraz nic nechytilo :)
MBcarp > 11. 07. 2013 07:29
Je uz chytatelny mojho srdca sampion?
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)