Logo
  1. diskusia > 
  2. VÝSTROJ > 
  3. Starbaits Session 2 new
  4.  | diskusia

Starbaits Session 2 new

Pokec o bivaku Starbaits Session 2 new...

Bivi Session je priestranný bivak pre dve osoby vhodný aj do zlých poveternostných podmienok. V zadnej časti je vetracie okienko, pre zabezpečenie dokonalej ventilácie vnútorného priestoru. Možno dokúpiť zimný prehoz. Konštrukcia: ultra ľahká a pevná alumíniová zliatina, je súčasťou hlavného plášťa Materiál: 420D, 100% nepremokavá látka, podlepené švy

autor témy: VÝSTROJ - Carp maniak
téma založená: 13. 02. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Laďo > 13. 02. 2013 22:08
Aha, sorry.. je mensi, ale ked som ho pozeral v obchode, tak vyzera vacsi oproti tomu staremu. No aj napriek tomu, tie dve lehatka sa tam zmestia urcite. Toto je opis od Starbaits: Bivi Session je priestranný bivak pre dve osoby vhodný aj do zlých poveternostných podmienok.
Hirmi > 13. 02. 2013 22:06
Ako si prisiel na to, ze je vacsi? Ja som nasiel rozmery noveho: Romery: 270 x 260 x 150cm (š x d x v) a stareho najdes na svojej fotke.. a vyzera, ze je mensi.
Laďo > 13. 02. 2013 22:01
Tu je obrazok toho stareho a ten novy je este vacsi a zadnu stranu ma kolmejsiu, takze v pohode dve lehatka...
Laďo > 13. 02. 2013 21:58
Za 159 EUR? 100% nepremokavy, prenosny, velke vetracia okna vpredu aj vzadu.. vsak to ako zadarmo :D

Zmestia sa urcite dve lehatka, videl som ich v obchode.
Jacko > 30. 01. 2013 20:38
A do toho Starbaits Session 2 man new, co je aj fotka dole.. tam sa teda zmestia dve lehatka? Vsak je mensi aj sirkou aj hlbkou !
Kriko > 30. 01. 2013 20:20
Z toho Starbaits Session 2 man je uz na svete aj novinka. Vzadu ma okno ako vetracku. Starbaits je celkovo rokmi overena kvalita...
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)