Logo
  1. diskusia > 
  2. NIKL > 
  3. Food signal READY
  4.  | diskusia

Food signal READY

Na rozdiel od iných boilies je Food signal založený čisto na báze prírodných živočíšnych materiálov zostavených do podoby nutrične vyváženej stravy.

Pre mnohých bude zaujímavou informáciou, že pri samotnej výrobe boilies nepoužívame ani mililiter žiadnych silíc alebo esencií. Pridávame rozpustené extrakty, tekutú potravu, oleje plus niekoľko tajných ingrediencií. Ak sa nás spýtate či je možné, aby boilies bez esencií chytalo lepšie než Váš favorit s použitými arómami, naša odpoveď bude jednoznačne znieť ANO !!!

Food Signal je kaprami veľmi rýchlo akceptovaný ako zdroj potravy. Potravinové signály, ktoré sa z boilies šíria vodou sú magnetom pre kapre, hlavne pre kaprích mohykánov. Potenciál Food singalu je skutočne obrovský. Úspešný kaprári,  ktorý  opakovane vsádzajú všetko na túto kartu dobre vedia prečo. Ich výsledky hovoria za všetko.

autor témy: NIKL - Nikl team
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Richard > 5. 02. 2015 21:26
Výroba food signálu končí z dôvodu že sa prestali vyrábať suroviny bez ktorých nie je možné toto boilies vyrobiť.
Richard > 17. 08. 2014 14:49
No to by som netvrdil, používa to Nikl team veľmi rád na závody, ale čo máme odskúšané je obaľovanie v odkopanej selke ako cesto všetko platí samozrejme do určitej miery.
Zvara > 17. 08. 2014 13:45
Este selektivne posobi tekuta potrava kill krill.
Harrison > 15. 08. 2014 12:20
Tak hadam bude dobra jesen ako citam tieto prispevky :)
PaliC KK > 14. 08. 2014 16:33
Po precitani prispevku musim aj ja zareagovat. Tohto roku ako pise Richard je aj u mna slusny problem dostat sa na vyssie vahy ryb. U nas na malom rybnicku som vzdy v takuto dobu uz mal chytene "nase najvacsie ryby". Zatial este nemam ani jednu a nemenil som taktiku ani som nemenil boilies. Co ma napada, ze aj tu moze byt chyba, ale doteraz to fungovalo perfektne.

U mna najatraktivnejsia gula od NIKL je jednoznacne Kill Krill a najselektivnejsi je prave FOOD SIGNAL.
Richard > 14. 08. 2014 16:33
Najselektívnejšia guľa a nielen podľa mňa je food signál, a momentálne najatraktívnejšia novinka devil kril, tá má sa dostať do predaja niekedy v septembri, ináč je robená špeciálne na studenú vodu, preto veľmi rýchlo sa rozpúšťa, no a ešte kil kril.
Majo82 > 14. 08. 2014 16:30
A ktora gulicka je od NIKL podla teba najviac atraktivna a naopak najviac selektivna teda?
Richard > 14. 08. 2014 16:12
Majo nie všetky guličky som mal sušené v otvorených sáčkoch minimálne rok a viacej! Na Nikla chytám už desať rokov a dovolím si povedať že jeho produkty dôverne poznám. Iná vec je že tento rok je čo sa aktivity rýb týka iný než napríklad minulý, už dávno si nepamätám pri vode situáciu keď som mal taký problém zbaviť sa bielej ryby ako naposledy. Na preteky Zemplínsky kapor si preto budem robiť boilies z mixov s prídavkom albuminu aby bolo dostatočne tvrdé a nelákalo bielu rybu-pleskáče.
Majo82 > 14. 08. 2014 15:55
Richard food signal je super gulicka ale ja mam prave opacnu skusenost a dost mi to taha vsetko co preplave okolo. Skor vidim tvoj uspech v selekcii v tom ze si mal tie gulicky vysusene na kamen. Mozno sa ale mylim.
Richard > 14. 08. 2014 15:49
No pridám aj ja jeden postreh z tejto sezóny, už na štvrtom revíri mi práve food signál pomohol čiastočne vyselektovať bielu rybu a násadu kapra. Začalo to koncom marca na Ozetanyii keď som mal problém s karasmi, potom na miestnej vode s pleskáčmi a násadou aj podmierečnou, pokračovalo to na Rožkovanských rybníkoch a nakoniec na Domaši, k tomu boilies muselo byť vysušené na kameň, ak bolo dipované alebo obalené v ceste tak tam bol pleskáč, celkom správanie sa rýb túto sezónu je akési divné, slabšia aktivita kaprov.
mr.piero > 12. 08. 2013 20:56 číslo úlovku: 399.
NIKL, Food signal READY

NIKL / Food signal READY
príchuť: food signal dve potapave 18+24mm

váha: neuvedené dátum chytenia: 20. 07. 2013
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: slov.zvazovka

popis: neuvedené

mr.piero > 12. 08. 2013 20:48 číslo úlovku: 397.
NIKL, Food signal READY

NIKL / Food signal READY

váha: neuvedené dátum chytenia: 21. 07. 2013

mr.piero > 12. 08. 2013 20:45 číslo úlovku: 396.
NIKL, Food signal READY

NIKL / Food signal READY

váha: neuvedené dátum chytenia: 21. 07. 2013

Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)