Logo
  1. diskusia > 
  2. Garantbaits > 
  3. DIP, AminoStim
  4.  | diskusia

DIP, AminoStim

Garantbaits DIP , AminoStim , PowderDip

Activ Dipy vyšperkované rôznymi sypkými, ale rozpustnými druhmi komplexných proteínov, práškovými extraktmi a stimulátormi chuti. Všetky nástrahy, boilies, pelety, partikel po vložení do Activ Dipu GarantBaits jednoznačne odlíšite od potravinovej ponuky a všetkých návnad na okolí komplexným, prirodzeným a výraznym signálom neodolateľnej potravy. Activ Dip je odpoveďou na otázku ako rybu prinútiť, aby z množstva potravy si okamžite vybrala práve to, na Vašom háčiku. Aciv Dip udelí nástrahám silný potravinový signál už po niekoľkých minútach dipovania. Activ Dip je vhodný aj k zalievaniu väčšieho množstva boilies, peliet, partiklu a zvlášť účinné sú po primiešaní do práškoveho dipu Royal, z ktorého je následne možné utvoriť perfektne účinné obaľovacie cestíčko.

AminoStim komplexný a veľmi účinný produkt, ktorý v sezóne 2010 neustále dokazoval svoju  špičkovú atraktivitu teraz ešte lepší v praktickom balení s odmerkou. Plnohodnotné zloženie zodpovedá tekutým prísadám použitým v našom mrazenom aj trvanlivom boilies. AminoStim udeľuje silný potravinový,  atraktívny a vyvážený  signál zo všetkým s čím príde do styku.

autor témy: Garantbaits - Drakonis
téma založená: 20. 03. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Hirmi > 9. 04. 2013 20:26
Drako, dnes som vytiahol AminoStimom preliate pelety. Rychly zakrm a jednu som dal aj ako nastrahu. Po 7 hodinach vo vode, bola peleta uz skoro rozpustena, ale napriek tomu vonala ako keby som ju prave nadipoval ! .. skvela vec to je ;)
Tomasrs313 > 21. 03. 2013 20:15
No takto budem sa ťa snažiť trochu preorientovať na aminostim, keď to budeš chcieť prelievať...
AminoStim udeľuje silný potravinový, atraktívny a vyvážený signál zo všetkým s čím príde do styku.
To znamená že keď si zaleješ svoje napr. halibut pelety už hneď po pár minútach sa začínajú látky vsakovať do nich po niekoľkých hodinách sa ti z halibut pelety stane rovnako identická návnada ako tvoje boilies. Keby si to zalial dipom, tak to bi si taký efekt nedosiahol nikdy a vsakovanie by trvalo riadne dlho... a keď bi si to do tej vody nahádzal po niekoľkých hodinách by sa dip vyparil a tvoja halibutka bi mala príchuť halibut...
Dávkovanie môžeš kľudne od: 10 ml - 30 ml na 1 kg. ale ja dám občas na 1 - 2 kg. 100 ml. To keď ryba nejavý žiadny záujem toto ju zvykne rozhýbať :) Tak to má riadny efekt. Ale je to uhol pohľadu, keď sa dakto chce zamerať na tie väčšie ryby tak až tak to lovné miesto nezatraktívni. Pretože pri dávke napr 1 kg. gúl alebo peliet + 100 ml. AS. ti to môže spôsobiť riadny attat, ryby v húfe nabehnú na miesto a vyzbierajú ti to dosť rýchlo a potom proste odídu preč . Z dipom takýto efekt nedocieliš...
Mal som tú možnosť pozrieť si to na sonare, keď sme boli 3 na rybách a mali sme 5 bójok kolegovia skúšali všetko možné lebo ryba nešla... a len pri mojej bójke bol pohyb nechápal som čo som tam videl ale pripadalo mi to ako keby som stiahol všetky ryby naokolo, proste som ostatných na nejakú dobu odstavil, s toho vyplýva že to môže dobre fungovať na súťaži alebo keď ryba nejaví žiadnu aktivitu.
Drako > 20. 03. 2013 22:10
OK, vdaka. A nemozem vsetky boilies preliat rovno dipom? Stale nerozumiem v com je rozdiel ked to prelejem amino a ked dipom. Obaja dodavaju silny potravinovy signal a dip je este silnejsi ak chapem z popisu.
Hirmi > 20. 03. 2013 21:55
Kopirujem z fora SR od Tomasars313:

Aminostim slúži na prelievanie návnady či už peliet gúl alebo partiklu, aby sa docielilo zatraktívnenie lovného miesta rovnakou príchuťou ako boilies...

A dip slúži na dipovanie gúl... klasika, je hustejší a má iné zloženie ako aminostim. Čo sa týka aminostimu mám s ním dobré skúsenosti macherská vecička.

2 dni pred rybačkou si vo vedierku polejem gule aj z peletami na kŕmenie pekne to do seba nasiakne a všetko to má rovnakú príchuť aj vôňu.
Drako > 20. 03. 2013 14:38
Vie mi niekto povedat, aky je rozdiel medzi ActivDip a AminoStim? A kedy a ako sa maju pouzit?
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)