Logo
  1. diskusia > 
  2. Zadravec baits > 
  3. Fantasy
  4.  | diskusia

Fantasy

CARP FANTASY je prvá séria boilies, ktoré sme uviedli na trhu. Už pri začiatkoch sme dbali na kvalitu, o čom svedčí aj fakt, že pri výrobe používame výlučne technológiu varenia.

CARP FANTASY je prvá séria boilies, ktoré sme uviedli na trhu. Už pri začiatkoch sme dbali na kvalitu, o čom svedčí aj fakt, že pri výrobe používame výlučne technológiu varenia na pare a nie varenie vo vode. Táto technológia zaručí, že všetky dôležité komponenty, ako sú aminokyselíny, bielkoviny a arómy, zostanú zachovalé. Vďaka zloženiu sú rýchlo strávitelné. Vzhľadom na vysokú koncentráciu aróm ich odporúčame hlavne na krátke vychádzky. V ponuke máme rôzne príchute, sladké ako aj výrazne smradľavé.

autor témy: Zadravec baits - Admin
téma založená: 1. 04. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Racko > 12. 08. 2013 23:41
Velmi mi pripominaju gule rady economic od Lastie. Rovnako sa rozpustaju, rovnako vyzeraju na pohlad...
SK-Zadravec > 29. 07. 2013 22:14
Tie lancnejsie gule su idealne na vnadenie, no su zo serie Happy Carp, taka ekonomicky najdostupnejsia seria. Ale v ponuke su len ako vnadiace gule.
Garant: Osobne som pochytal na Fantasy kaprikov od cca 2 - 9 kg.
Jozef.Patak > 1. 07. 2013 10:49
Ja som pouzil uz tie lacnejsie krmne gule, co stoja 20 eur 5kg tusim. Celkom pekne to prilaka rybu.
Garant > 1. 07. 2013 10:46
A co vsetko sa zadarilo na to pochytat? Inac boli uz niekedy Misel chytat na Slovensku?
SK-Zadravec > 30. 06. 2013 14:41
Jasne už som chytal aj na Fantasy a najviac sa mi nachytalo na SQUID-OCTOPUS, je to taká klasika. Este som ju poriadne nadipoval a obalil v paste.
Lukas O'Briann > 7. 05. 2013 10:08
Skusal uz niekto chytat na tieto gule, radu Fantasy?