Logo
  1. diskusia > 
  2. NIKL > 
  3. Nočná Mora READY
  4.  | diskusia

Nočná Mora READY

Tiež si myslíte, že boilies 3xl je naše najúspešnejšie boilies? Po ročnom testovaní Nočnej Mory si tým už nie sme tak istí.

Nočná Mora od prvého napichnutia pod háčik predvádzala také výsledky, že sa v krátkej dobe stala plnohodnotnou konkurenciou a v niektorých prípadoch možno aj lepším boilies než fenomenálne 3×l.

Názov  Nočná Mora vznikol po skúsenostiach niekoľkých testerov a stálych zákazníkov. V letných mesiacoch kapre často po tejto novinke šaleli natoľko, že sa pobyt pri vode stával príliš vyčerpávajúci a rybári po pár bezsenných nociach odmietali na Nočnú Moru chytať.

Základom Nočnej Mory sú tie najhodnotnejšie a chuťovo najvýraznejšie enzymaticky upravené vysoko- rozpustné múčky podporené silnou dávkou pečeňových a slezinových extraktov.

Behom testovania sme do základného mixu skúšali aplikovať niekoľko nových kombinácií tekutých atraktorov, ale v počte záberov jednoznačne dominovala kombinácia prírodného cesnaku a ďalších 100% prírodných silíc. Cesnak nepoužívam v podobe esencie alebo esenciálneho oleja, ale do všetkých výrobkov nesúcich názov Nočná Mora používame drvené strúčky cesnaku.

Kombinácia výživného a chutného základného mixu s dobre zladenými tekutými zložkami, množstvom tekutých potráv a prírodného cesnaku vytvorila až neskutočne atraktívne a čisto prírodné boilies vhodné pre celoročné chytanie.

Či už sa chystáte na rieku, jazero, na dlhú alebo krátku výpravu, celý rad produktov Nočná Mora je pripravená dokázať Vám, aký potenciál sa v ňom skrýva.!!!

autor témy: NIKL - Nikl team
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
pinto > 11. 10. 2013 21:07
Čo sa rýb týka tak kapre 7-20+ + samozrejme pre krmítkárov neaké násady.Cena je podla toho či na 2,alebo 3 prúty a či vezmeš rybu,alebo nie.Samozrejme je tam max prípustná hranica 5 kg.CENNíK SI POZRI NA WWW.ROMAITO.HU.
Hirmi > 11. 10. 2013 10:48
Pinto aká je tam obsádka rýb? A aké je vstupné..
pinto > 9. 10. 2013 21:07
Nie!Je to jeden súkromák pri obci Agostyán pri Tate.

Mandrlak > 9. 10. 2013 16:45
To nebude Haromfa, tam by bolo vidiet chatky a tie potopene stromy na druhej strane.
IvoBA > 8. 10. 2013 19:02
Pekna ryba. Haromfa?
pinto > 8. 10. 2013 17:32 číslo úlovku: 474.
NIKL, Nočná Mora READY

NIKL / Nočná Mora READY
príchuť: Nočná Mora

váha: 14.7 kg dátum chytenia: 22. 04. 2013
dĺžka: 79 cm miesto chytenia: Maďarsko

popis: neuvedené

Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)