Logo
  1. diskusia > 
  2. Všeobecne > 
  3. Belachan
  4.  | diskusia

Belachan

Pouzivanie belachanovej kocky pri love kaprov.

Pouzivanie belachanovej kocky pri love kaprov. Akym sposobom a uspesnost.

autor témy: Všeobecne - Martin Lacomeer
téma založená: 12. 08. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Tomas Behun > 11. 10. 2013 10:55
Aj ho nejako zvlast pripravujes? Ja ho iba nastruham to vody, potom tym prelejem boilies a lopatkov nahadzujem na krmne miesto.
sampus > 10. 10. 2013 19:30
Ja pouzivam belachan,samozrejme namixovany aj z inymi konponetmi,vysledky velmi dobre.V minulosti sa mi par krat stalo ze som ho nezohnal respektive nie dostatocne mnozstvo a bolo o poznanie menej zaberov.
Maros > 16. 08. 2013 09:54
Su tam pomlete a fermentovane plody mora v podstate ;).. tak co by na tom mohlo byt zle? Len ta vona :D
Romanus > 16. 08. 2013 09:44
Ale nie len mackamje. V Azii to maju ako korenie do polievok a omacok. Beru to ako dochucovadlo :D
tintin > 14. 08. 2013 16:30
Mam kamosa co bez belachanu na kapre ani nahodou. Ale chyta dost, len malokedy vsak vacsie, tak si myslim, ze to nebude mat nejake selektivne ucinky.
Racko > 14. 08. 2013 08:18
Chlapci, len si to nechajte v garazi otvorene. Tolko mysi co sa do toho pusti ste si ani nemysleli, ze mate doma ;)
Favorit > 13. 08. 2013 12:13
Google ti povie kde vsade sa da kupit. Nebudem tu nikomu robit reklamu, ale belachanovu kocku kupis vsade do 3 eur ! ;)

Podla mna to nie je az take ucinne aby som sa s tym babral. Teda ja som extra vyssiu efektivitu nikdy neodpozoroval.
MALCOM > 12. 08. 2013 12:24
Pouzivanie belachanovej kocky pri love kaprov. Ake mate skusenosti?
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)