Logo

Štrkovisko U horára (1-1100-1-1)

Voda kaprová

vodná plocha 3 ha v Bratislave – Petržálke
Zákaz lovu všetkých rýb od 15.3. do 14.5.

autor témy: Revíry - dr.sialenec
téma založená: 20. 08. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Johny > 27. 08. 2013 10:40
TO JE CISTE AKVARIUM A ESTE AJ BEZ RYB. TU BY MA NIKTO NEDOSTAL. DUNAJ A ZEMNIK MOJE LASKY.
tintin > 20. 08. 2013 10:07
Posledne roky je to plne karasov. Zvyknu to volat aj Maly Drazdiak. Su tam aj kapre, ale len tyzden po nasadeni. Inac prazdna voda a tych par ryb co tam je, si treba vysediet. O to su vsak tie ryby vzacnejsie.
Roman Krak > 20. 08. 2013 10:00
Ahoj Drsialenec.
Na Strkovisko u Horara sa chodi oddychovat. Je tam nejaky pleskac, sem tam sa objavi nejaky kapor. Vacsinou je to vsetko hned vychytane po napusteni, lebo vtedy tie ryby zeru vsetko co spadne do vody.

Najdu sa samozrejme aj vacsie kapre, ale tie spocitas na prstoch jednej ruky ale tie su uz poriadne ostrazite.
dr.sialenec > 20. 08. 2013 09:02
Ma niekto skusenosti s tou vodou? Rybarov je tam vidno neustale. Bol som tam asi 3x, ani zaber a to som naposledy vyhadzal vedro krmiva. Dravce lovia sem tam, ale daleko od brehu a skor v casti kde maju pristup k vode len chatari, pripadne v menej pristupnych / zarastenych miestach s mnozstvom prekazok vo vode (kmene stromov a pod.)
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)