Logo
  1. diskusia > 
  2. Orthodox carp > 
  3. Joint
  4.  | diskusia

Joint

boilies Joint

Ak si myslíte, že ide o zakázanú látku a ponúkame Vám niečo iné ako prvotriedne boilies, tak ste na omyle. Jedno je však isté, ide o drogu, ktorej nedokážu odolať ani tí najprefíkanejší kaprí profesori. Keď sme pri zrode boilies GOLEM S o ňom napísali, že je z našej dielne najselektívnejšie, ešte sme netušili, akým drvivým dopadom bude pôsobiť vôňa a chuť JOINT-u na dne vodných nádrží, riek, jazier a štrkovísk. Jeho základ tvoria 3 druhy vysoko kvalitných rybích múčok ako OLIHŇOVÁ múčka a LT 94. Čo ho robí výnimočným, je zladený pomer dvoch atraktorov - ROBIN RED® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited) a ANTARCTIC KRILL, spolu s vysokou dávkou PEČEŇOVÉHO extraktu. Toto ho robí veľmi univerzálnym typom boilies, vhodným na všetky druhy vôd, od jari až do jeseni. Jeho „duša“ je poskladaná z dvoch unikátnych esencií SQUID (oliheň) a CRAYFISH (rak), doplnená legendárnymi esenciálnymi olejmi BLACK PEPPER (čierne korenie) a ASA FOETIDA vo vysokom dávkovaní. Momentálne si JOINT drží najväčší váhový priemer lovených rýb spomedzi boilies z našej ponuky. Čo nás na ňom navyše milo prekvapuje je fakt, že dokáže držať krok aj s oveľa atraktívnejšími nástrahami počas rybárskych pretekov a má na svojom konte aj veľký počet amurov zo štrkovísk.

autor témy: Orthodox carp - Rackaty
téma založená: 20. 09. 2013
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
IvoBA > 9. 05. 2014 12:06
My sme mali tieto boilies na Tatabanya. Pochytali sme kaprosov do 5kg co sa tyka zaberov gulicka slapala dobre. Na vacsie kapriky sme vsak nedosiahli.
Hirmi > 25. 09. 2013 12:42
Tento víkend ho otestujem teda, presvedčili ste ma :D
Lepka > 24. 09. 2013 18:06
24 hodin v pohode vydrzia ak tam nemas bielu rybu. Ale to ani nema zmysel tak dlho ich mocit.
Jaro > 23. 09. 2013 18:04
Mam jedno balenie, tak vyskusam najblizsie aj s pva. Podla vone to bude aj vo vode sila. Ako dlho vydrzia hotovky vo vode?
Hirmi > 21. 09. 2013 15:38
Vidíš a ja spájam RS1 s Kill Krillom :) .. ale aj to funguje :)
Čeko > 20. 09. 2013 10:09
základom Jointa sú 3 druhy vysoko kvalitných ryb. múčok,zladený pomer dvoch atraktorov - Robin Red a Krill spolu s vysokou dávkov Pečeňového extraktu,toto ho robí velmi univerzálnym typom boilies vhodný na všetky druhy vôd,použitelný od jari do jesene,obsahuje dve esencie Squid a Crayfish,doplnené esenciálnymi olejmi Black Pepper a Asa Foetida vo vysokom dávkovaní
Racko > 20. 09. 2013 08:23
Chcem sa opytat, co je zakladom Joint boilies? Lebo nenasiel som ziaden popis ako ku inym boilies.

dakujem
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)