Logo
  1. diskusia > 
  2. RR BAITS > 
  3. Boilie Top enzym
  4.  | diskusia

Boilie Top enzym

Ryba/crab

Toto boilies jsem postavil na šesti rybích moučkách, moučce z krabů a krabího extraktu. Opět doplňuji o mléčné proteiny, které zlepšují atrakční schopnosti této nástrahy. Boilies se mi velice osvědčilo ve francouzských lokalitách, kde jsem díky němu přelstil spoustu velkých kaprů včetně mého největšího šupináče s váhou 35.70kg.

autor témy: RR BAITS - Radek Řehák
téma založená: 26. 03. 2014
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
rr baiter > 30. 08. 2014 19:42 číslo úlovku: 827.
RR BAITS, Boilie Top enzym

RR BAITS / Boilie Top enzym
príchuť: neuvedené

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Posílám zprávu z mé poslední výpravy, kde jsem měl poprvé možnost otestovat RR Baits boilies. A musím říct, že to dopadlo nad mé očekávání! Vybral jsem si jednu svazovou šterkovnu na jižní moravě, kde jsem měl v plánu chytat tři noci, bohužel kvůli špatnému počasí jsem výpravu zkrátil o jeden den, ale i tak jsem nachytal krásné kapry, dokonce 5 ryb nad 10kg a to jsem si ještě vylepšil můj osobní rekord na 17,5kg krásným dvoubarevným lyscem. Používal jsem boilies Top Enzym a Top Enzym Jalapenos, větším rybám chutnal víc Jalapenos. S pozdravem Hynek Machálek

rr baiter > 30. 06. 2014 13:19 číslo úlovku: 741.

príchuť: RR Baits Top Enzym

dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Opět přijíždím na oblíbená pálavská jezera, kde jsem přenocoval a strávil 3 dny. Kromě teplot nad 30 stupňů, bezvětří a olejové hladiny, bylo celou dobu klasické neideální počasí. Přesto jsem to zkusil na štěstí. Za tři dny se dostavily pouze dva záběry a dokonce se mi podařilo ulovit jednoho krásného kapra "pološupináče" na boilies RR Baits Top enzym + pop up 14mm Discharge baits Pineapple N-Butyric.

Star7baits > 24. 04. 2014 00:36
Tento kaprik už bude patriť medzi tých starších ...
rr baiter > 23. 04. 2014 12:21 číslo úlovku: 599.

príchuť: Top Enzym Jalapenos

dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Pálava

popis: lysisko na ostrou verzi top enzymu s přídavkem tekutého výtažku papriček jalapenos