Logo
  1. diskusia > 
  2. STARBAITS > 
  3. Concept Tuna Max
  4.  | diskusia

Concept Tuna Max

Tuna Max je nová generácia boilies rady Concept špeciálne vyvinutej pre splnenie nutričných požiadaviek kaprov od popredného francúzskeho kaprárskeho špecialistu firmy Starbaits.

Tuna Max je nová generácia boilies rady Concept špeciálne vyvinutej pre splnenie nutričných požiadaviek kaprov od popredného francúzskeho kaprárskeho špecialistu firmy Starbaits. Boilies Tuna Max je vytvorené z vysoko kvalitných čisto prírodných surovín, bez akéhokoľvek použitia syntetických príchutí. Je konštruované z prvotriednych výberových múčok, kde nosnou sa stala múčka z Tuniaka žltoplutvého. Táto zmes múčok je obohatená o koreniny, extrakty z kôrovcov a vysoko atraktívne prírodné arómy. Technológia výroby tohto boilies zaručuje zachovanie si čisto prírodnej bázy, čím sa stáva Tuna Max neodolateľným i pre tie najopatrnejšie kapry. Bohatý obsah rozpustným rybích proteínov zabezpečuje okamžitú atraktivitu pre ryby. Vďaka „winterizovanému“ rybaciemu oleju možno toto boilies ponúknuť ako v prehriatych vodách, tak aj v chladnom období z výbornou reakciou rýb. Vďaka svojmu zloženiu sa boilies Tuna Max radí medzi jednu z najúspešnejších nástrah na tečúcich vodách.

Priemery: 10, 14, 20, 24, 32mm

autor témy: STARBAITS - Starbaits team
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Matej Walker > 19. 06. 2014 13:33
Chytal som na to asi 2 roky, bol som velmi spokojny, nie je to gulicka ale na rychlu vychadzku. Casom som to nejako vystriedal za signal a sk 30.
Hirmi > 18. 06. 2014 23:43
Skúsenosti s Tuna Max?
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)