Logo
  1. diskusia > 
  2. MKproCarp > 
  3. No.12
  4.  | diskusia

No.12

mrazeny boilies

Základom boiliesu No.12 sú štyri druhy šetrne vyrábaných rybích múčok, ktoré tvoria až 65% objemu základnej zmesi, do ktorej je pridaný jemne mletý vtáčí zob, múčka z antarktického krillu, mliečne proteiny, morská riasa, extrakty z morských živočíchov a morskej riasy . Hlavným lákadlom v tejto zmesi je špeciálny mix práškových aminokyselín a enýmov, ktoré boli zostavené pre tento boilies s ohľadom na výživu kaprov. Pri výrobe sme tento raz nepoužívali žiadne arómy, pretože boilies z tejto zmesy má sám o sebe veľmi špecifickú arómu. Na kilogram sme použili 30ml MultiAMINA, 20ml CLO olej z treščej pečene a 10ml koncentrovaného sladidla. Mrazený boilies doporučujeme bez arómy alebo z našimi osvedčenými esenciami CSPB,FRAKFURTSKÁ KLOBÁSA, BELACHAN/KREVETA.

Zmes No.12 sme zostavili v priebehu roka 2010 a koncom leta 2011 sme ju dali k dispozícii našim kamarátom a spolupracovníkom. Skoro v rovnakom čase sa začal boilies používať v Maďarsku, Rakúsku, Taliansku a na Slovensku a zovšadiaľ začali prichádzať veľmi príjemné správy. Výsledkom testovania bolo veľké množstvo nádherných rýb a len na slovenských zväzových vodách sa nám podarilo prekročiť hranicu 20kg.

autor témy: MKproCarp - MKproCarp
téma založená: 22. 08. 2014
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
miso ivan > 26. 08. 2014 11:30
Hirmi-Z Dunaja je len ten šupik. Lysec je z inej rieky, ale je to pravdepodobne jedna z najkrajších ryb ake som kedy chcytil, a to mi zabral asi 10min.po nahodení, ešte som nemal nahodenu druhu udicu. Toho šupika som chytil počas vikendovej rybačky v strede leta. Zabral hodinu pred obrovskou búrkou...
Hirmi > 26. 08. 2014 09:30
Mišo na Dunaj fakt parádne ryby. To už sa nemôže len tak hocikto pochváliť takým úlovkom. Koľko času si tam ale strávil? ;)
miso ivan > 25. 08. 2014 15:17
Slovenská riečna kráska, ktorá nemala jedinú chybičku. Jediná chybička bola, že som si zabudol podberák doma v ten deň :) Nakoľko som vybehol len na par hodín k vode. Nádherná ryba na No.12 24mm + 16mm popka oranžova + dip No.12
miso ivan > 25. 08. 2014 15:11 číslo úlovku: 822.
MKproCarp, No.12

MKproCarp / No.12
príchuť: No.12

váha: 19 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Sk rieka

popis: Kaproš z rieky dunaj lahko cez 19kg. Vďaka boiliesu NO12 som v ten rok zažil jednu z najlepších sezón života, ak nebudem rátať ukradnuté rybárske vybavenie vo Francuzsku. Boilies NO.12 je skvelá zbraň, zažil som zopar výprav kde tento boilies spôsoboval doslova šialenstvo kaprov a amurov. Dokonalá kombinácia je 24mm gulička NO.12 plus oranžová 16mm floropopka dipovana v dipe NO.12,dokonala, dokonala kombinácia.