Logo
  1. diskusia > 
  2. NIKL > 
  3. Massive Feed Ready
  4.  | diskusia

Massive Feed Ready

Pro letošní sezonu jsme vyslyšeli prosbám zákazníků, kteří rádi používají velké množství návnad. Vyvinuli jsme ekonomicky výhodné boilies, které je jako stvořené jak pro předkrmování, tak pro situace, kdy chcete ryby za každou cenu udržet na lovném místě velkým množstvím boilies.

Nabízíme dvě základní varianty boilies Massive Feed – verzi Fish meal, kde jsou základem tříděné rybí moučky a Bird Food, kde hrají prim vybrané ptačí zoby. Boilies je následně dochuceno vybranými a osvědčenými aromaty z naší produkce. Nabízíme jej v příchutích Cranberry – brusinka, Magic Fruit – kombinace několika ovocných esencí, Squid Octopus – oliheň / chobotnice, GLM mussel – mušle a Death fish – silně zapáchající ryba.

Průměr 20mm.

autor témy: NIKL - NIKL team
téma založená: 25. 06. 2015
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Richard > 14. 03. 2016 20:45
Podľa toho čo chceš, na kŕmenie ok ale na chytanie nie rýchlo sa rozpadávajú nemáš istotu či po pár hodinách ešte na háčiku sú alebo nie. Ja som ich prelial boostrom na vnadenie a chytal na originálne povedzme 3xl, kill kril....
Domino > 14. 03. 2016 10:04
nasiel som ich aj v slovenskych eshopoch. Oplati sa ich objednat? Za tu cenu je to super, len ci su naozaj aj tak ucinne. Preco sa prestali vyrabat?
Richard > 10. 03. 2016 11:02
Hirmi má pravdu, už sa len dopredáva preto nie je dostupné na SR.
Lamac > 10. 03. 2016 09:16
Hirmi je tvoja informacia este aktualna? Lebo objavili sa na stranke nikl.cz. Na nikl.sk nie su v ponuke, ale v cesku aj na viacerych strankach ich ponukaju na predaj.
Hirmi > 25. 06. 2015 23:58
Táto rada sa už len dopredáva a nebude sa ďalej vyrábať. Minimálne nie pod týmto názvom..
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)