Logo
  1. diskusia > 
  2. STARBAITS > 
  3. Probiotic Monster Crab
  4.  | diskusia

Probiotic Monster Crab

Pro Monster Crab (krab)je ďalším členom úspešných nástrah z radu Probiotic. Je to nutrične bohatá nástraha ľahko rozpoznateľná kaprom ako zdroj potravy.

Rovnako ako ostatné boilies a komponenty je aj Pro Monster Crab plný prírodných ingrediencií a derivátov ako sú kvasnice, betaín, extrakt z pečene, minerály, oleje, ktoré sú pre kapry prirodzené a potrebné pre ich výživu. Je postavený predovšetkým na báze špeciálnych rybích múčok a výťažkov z kraba. Vďaka tomuto zloženiu sa PRO Monster Crab stáva pre kaprov neodolateľným sústom. Komponenty pre výrobu tohto boilies sú vyberané veľmi starostlivo z tých najkvalitnejších surovín. Správna kombinácia všetkých zložiek s komplexom tekutých atraktantov prispieva k rýchlemu prilákaniu kaprov. Vďaka jeho zloženiu je toto boilies vhodné aj na dlhodobé kŕmne kampane a výpravy. Pri testovaní sa ukázalo, že sa jedná o selektívnu nástrahu pre naozaj veľké kapry.

autor témy: STARBAITS - Admin
téma založená: 12. 12. 2015
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Picasso > 13. 08. 2016 15:39
Na jazere Zemnik Bodovka ide tato guļa velmi dobre,su tu dve partie ,ktore toto boilies pregerujú a majú na to velmi dobre uspechy.
Miker > 13. 08. 2016 15:23
Ahoj Hirmi. Tebe to ako ide teraz v lete na Monster Craba? Ja chodím max. na 24hod. a fičím stále na Red One. Dik.
Hirmi > 16. 06. 2016 09:14
Čakal som, že sa toto boilies viac uchytí :), ale zdá sa, že prišiel momentálne valec menom IF1. Ale opýtam sa ešte raz a pokúsim sa oživiť tému: ako vám to ide na Monster Craba?
Admin > 12. 12. 2015 14:22
Hodnotenie po prvej sezóne?
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)