Logo
  1. diskusia > 
  2. STARBAITS > 
  3. GLOBAL boilies
  4.  | diskusia

GLOBAL boilies

NOVINKA NA TRHU! Od dnešního dne je na trhu nové cenově dostupné boilie STARBAITS GLOBAL 2,5 kg.

NOVINKA NA TRHU! Od dnešního dne je na trhu nové cenově dostupné boilie STARBAITS GLOBAL 2,5 kg. Příchutě: Banana Cream, Sweet Corn, Mega Fish, Scopex, Strawberry Jam, Tutti. Příjemná maloobchodní cena 275 Kč/10,50 EUR

autor témy: STARBAITS - Starbaits
téma založená: 8. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Carperio > 9. 03. 2016 18:53
Raptor, podla mna je to jedno a je to skor marketingovy tah. Ked grab/go boli vyrabane pre anglicky trh predtym a chytalo sa na nich aj na Slovensku, Francuzsku a podobne. Si myslis, ze anglicky kapor je iny ako francuzsky? Prd makov to iba rybar je slovensky je iny ako anglicky :) chapes?
Raptor > 9. 03. 2016 10:02
"prisposobene viac na europske vody/myslim okrem Anglicka" - aky je rozdiel medzi anglickymi vodami a povedzme slovenskymi a francuzskymi vodami? V anglicku je ina obsadka, alebo tam inac zeru tie ryby?
Admin > 8. 03. 2016 22:48
Popis od Ivana Fabiana k novým Starbaits GLOBAL:

Grab and Go Global je odlišné od Grab and Go iným zložením základnej zmesi, použité sú iné, výraznejšie arómy a tekuté extrakty. Pôvodné Grab and Go bolo vyvíjané pre anglický trh, kde rybári si žiadali boilies na rýchle rybačky. Toto boilies sa úspešne uchytilo na trhu. Následne prišiel dopyt po takomto type boilies aj vo Francúzsku ale aj v iných štátoch Európy a tak padlo rozhodnutie spustiť predaj po celej Európe. Zároveň sa spustil vývoj nového typu boilies s výraznejšími arómami a iným zložením zmesi tak aby sa dosiahol efekt rýchlej atraktivity a rýchleho akceptovania tohto typu boilies rybami a hlavne prispôsobené viac na európske vody /myslím okrem Anglicka/. Preto aj ten názov Grab and Go Global.
Hirmi > 8. 03. 2016 12:39
A rozdiel medzi Grab&Go a Global? Lebo to vyzerá len na iný obal :)
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)