Logo

Boilies od Viliama

Skupina je vytvorena kvoli spoznavaniu mojich boilies,ktore si vyrabam sam od uplneho zakladu.Teda ziadne hotove zmesy a AK.

Vyrabam zatial pat druhov boilies, ktore mi funguju a boli testovane 95% na zvazovych vodach.Kazde kilo boilies obsahuje 40 az 50% rybacej mucky a to 3 az 5 druhov.5% az 10% extractu,20% vtacich dzobov.10% mliecnych proteinov a doplnene atraktormi.Co sa tyka tekutych zloziek,tak pouzivam 50-100ml v zavislosti od podmienok a druhu boilies,ktore prave vyrabam.Betain,aspon v mojom pripade nechyba v ziadnom boilies.Postupne doplnim jednotlive druhy boilies a popisem podla mojich skusenosti na ake podlozie su v hodne a na aku teplotu vody,popripade rocneho obdobia.Aby som nezabudol doba rozpadu a prichut bude v popise podla druhu.

autor témy: Domáca výroba boilies - Viliam Balogh
téma založená: 11. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Admin > 29. 06. 2016 09:19 číslo úlovku: 1637.
Domáca výroba boilies, Boilies od Viliama

Domáca výroba boilies / Boilies od Viliama
príchuť: neuvedené

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: neuvedené

Admin > 29. 06. 2016 09:19 číslo úlovku: 1636.

Admin > 29. 06. 2016 09:19 číslo úlovku: 1635.

Admin > 29. 06. 2016 09:18 číslo úlovku: 1634.

Admin > 29. 06. 2016 09:18
Preteky na rieke Labe v CZ.Kvalifikacia na WCC.Skoncili sme na druhom mieste.Chybalo nam 900g.Stale lutujem ,no zaroven s partakom mozme byt spokojny za druhe miesto.Organizacia pretekov na jednotku.Superom dakujeme za skvelu spolocnost.A absolutnym vitazon gratulujeme,nezavidime :).Chalani z Normarku ste super.Pan Tychler Milan super chlap.Velmi radi sa zucastnime aj buduci rocnik.Petrov zdar.
Richard > 17. 06. 2016 19:28
Ja by som len na objasnenie pridal že robím si len jeden druh boilies a to 3xl. Aj to len preto že pri výraznej zľave na preteky sa cenou dostanem cca 5,5€ za kg boilies. No a samozrejme je tak účinné že sa môže rovnať ktorémukoľvek boilies a mnohé s prehľadom pre chytá, menovať nebudem nechcem vyvolať vojnu! Ak ale si niekto chce robiť boilies za full cenu tak prerobí!!!! Ja som si jedno zostavil s Charliho pomocou a chytalo super, len cena bola cez 20€/kg!!! Výrobcovia berú veľké objemy od prvovýroby a tam je celkom iná cena..... Vilo s Marekom majú môj obdiv že sa im chce s tým babrať je to drina!!!
Hirmi > 16. 06. 2016 09:11
Lynx plne s tebou súhlasim. Nakoniec si stačí pozrieť ako úspešne chytajú také polodomáce boilies: Fresh One a FBC carp, Rišo z NIKL teamu si sám šúľa (s komponentou od NIkla samozrejme), Vilo, ktorého sa týka táto téma má čo to pochytané na svoj vlastný výtvor.

Niekedy domáci výrobca dá toho viac "srdca" :) a dnes už poskladať dobrý recept, alebo na nejaký dobrý nájsť na internete odporúčanie už nie je až taká veda. Klobúk dole pred všetkými, ktorým sa chce :D

A ešte taký detail. Komponenty, ktoré pridávajú domáci výrobcovia do svojích boilies sú poväčšine tie isté, čo majú v guliach komerčné značky.
Lynx > 16. 06. 2016 06:23
NIekedy tyto domaci vyrobcovia vedia poskytnut viac ako komercne znacky.
Hirmi > 15. 06. 2016 19:17
A načo sa tešiš? ;)
nasrot > 15. 06. 2016 17:12
Už sa teším...
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)