Logo

Boilies od Charlieho

Každý druh gulí má iný základ mix. Ku každému mixu dávam iné tekuté atraktory a arómy. Tak vznikne úplne iný charakter gulí. Každá na inú situáciu... tie pri každom druhu napíšem na čo a kedy je vhodná.

JAHODA : veľmi príťažlivá, voňavá, rýchlo uvoľňuje atraktívne zložky,ktoré bežne výrobcovia do gulí ani nedávajú, na veľmi rýchle chytanie , na menších vodách do 60ha po pár hodinách kŕmenia ( často po skŕmení 4kg gulí ) už funguje tak rýchlo, že zábery máš pár sekúnd po vhodení do vody... ani nepripneš swinger... Bola to moja prvá guľa už 2002. Super v kombinácii s repkou.

BRUSINKA : napriek ovocnej aróme , je oveľa menej príťažlivá pre menšie ryby do 8kg. Dá sa upraviť aby chytala aj tie do 8kg , ale nerobím to často. Táto guľa najlepšie funguje na jar a jeseň keď je voda trochu chladnejšia ako v lete. Ideálne od 12-20°C.

OLIHEŇ-CHOBOTNICA : tento mix obsahuje až 5 druhov rybích múčok a 5 druhov živočíšnych extraktov. Vďaka olihňovej a chobotnicovej múčke je dosť selektívna, a toto ešte znásobujú ďalšie pridané veci. Dá sa ňou chytiť aj 50cm kapor, ale nebýva to často. Táto guľa je na dlhšie čakanie. Tam kde veľké ryby sú , tam ich chytí... Od 2004 moja č.1 ! Až 2008 ju začala zatieňovať MAX2.

LOSOS-GLM : táto guľa je veľmi netradične postavená. Neobsahuje žiadny robin red. Iba veľa rybích múčok, mliečnych derivátov a sladké vtáčie zoby. Je doplnená o mega dávku GLM extraktu a k nemu ešte  ďalšie podporné veci , ktoré sa s ním dopĺňajú.

RED SALMON : je to guľa založená na vysokej dávke robin redu a enzymaticky upravených rybích múčkach s vysokým podielom lososovej. Obsahuje pálivé extrakty z čili paprík. Aróma je použitá LIVER & GARLIC SAUSAGE ( pečeňovo-cesnaková klobása ) od Vision Baits.

MAX2 : tak toto je skutočná pecka ! Ani neviem ako ma napadlo po 3 rokoch neúspešného skladania tohto mixu dať dokopy práve toto. No dovolím si povedať , že to môže konkurovať aj tým naj značkám na svete !

autor témy: Domáca výroba boilies - Charlie (Marek L.)
téma založená: 12. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
nasrot > 15. 06. 2016 17:11
Dal by sa poslať nejaký cenník?
Ďakujem.
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)