Logo
  1. diskusia > 
  2. Ichthys > 
  3. Kŕmne bolies ICHTHYS
  4.  | diskusia

Kŕmne bolies ICHTHYS

ICHTHYS KŔMNE BOILIES 5KG rybací základ. Mix atraktívneho boilies plné vtáčieho zobu a semien, ktoré funguje hlavne rýchlo a bez dlhého rozkrmování.

ICHTHYS KŔMNE BOILIES 5KG rybací základ

Mix atraktívneho boilies plné vtáčieho zobu a semien, ktoré funguje hlavne rýchlo a bez dlhého rozkrmování. Vyvážené zloženie základného mixu a vysoký podiel extrudovaných zložiek podporuje prácu a uvoľňovanie boilies a arómu aj v studenej vode. Kvalitné esencie a výrazné farby zaisťujú vysokú atraktivitu aj bez použitia boosterov či dipov. Použitie špeciálneho procesu konzervácie prináša ideálnu konzistenciu, čím je toto boilies možné použiť nielen na kŕmenie ale aj nastražiť na háčik.

Balenie 5 kg

autor témy: Ichthys - Admin
téma založená: 12. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Pitrs > 3. 04. 2016 23:53
Su to take pelety zo srotu, nejaka muka a vela esencie. Neviem co za tu cenu by si Franta cakal. Nadupane boilies? Ale chytat to urcite bude, aj obycajne halibut pelety chytaju a toto je velmi podobne.
Franta > 26. 03. 2016 08:47
Chytal niekto na toto boilies? Cena je velmi priazniva, nebude to len soja s vajcom a farba? :-o Je niekto kto pouzil toto boilies osobne, lebo neviem nikde nic najst.