Logo
  1. diskusia > 
  2. JET-FISH > 
  3. Amur special boilies
  4.  | diskusia

Amur special boilies

Boilies pre Amury, mimoriadne účinné vyvinuté pre lov Amurov. Obsahuje rostlinné složky a výtažky z rostlin, které Amury doslova zbožňuji a vyhledávají.

BOILIE SPECIAL AMUR : Mimořádně účinné boilie, speciálně vyvinuté pro lov amurů. Obsahuje rostlinné složky a výtažky z rostlin, které amuři doslova zbožňuji a vyhledávají. Boilie je sladké a neobsahuje žádné živočišné přísady. Další složkou je několik druhů obilnin, které jsou pro amura velmi přitažlivé. Během testovaní bylo uloveno velké množství amurů, a to i na vodách, kde jiné nástrahy selhávaly.

• vodný rákos
  • lúčna tráva
autor témy: JET-FISH - JETFISH
téma založená: 24. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Rydzyk > 22. 06. 2016 12:31
Podla mna ani jeden z vas nechytal na toto boilies podla toho co pisete. Treba vyskusat potom za pocitacom mudrovat...
Pstruhar > 20. 04. 2016 12:47
RedCarp: dufam ze to si pisal len cisto ironicky :)
RedCarp > 6. 04. 2016 18:36
Toto ma byt boilies na kapitalnych amurov, nie na obycajnych :D
Danny > 6. 04. 2016 17:36
Pochytal som amurov roznych velkosti, jeden rok som mal chytenych viac ako 50 amurov a najlepsia nastraha je plavajuca sladka kukurica. 3-4 zrna kukurice a jedna umela, ktora to cele nadlahci a amura mate isteho :)

Boilies specializovane na amura su podla mna nezmysel, ale vela casu som im nevenoval. Mal som ho na dvoch vypravach a potom som ostal pri kukurici ktora jednoznacne dominovala.
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)