Logo
  1. diskusia > 
  2. Imperial baits > 
  3. Carptrack Worm Up
  4.  | diskusia

Carptrack Worm Up

Pri vývoji Worm up boilies Imperial Baits prvýkrát v histórii využil metódu "verejného skúšania". Táto fáza trvala 11 mesiacov, kedy verejnosť skúšala novú príchuť veľmi intenzívnou cestou.

Zmes je mimoriadna tým, že Imperial Baits použil ako prvý výrobca boilies na trhu špeciálne a vysoko atraktívne larvy lietajúceho hmyzu (Hermetia)! Ľanové semienko dodáva zmesi jednu z najvyšších koncentrácií Omega 3 nenasýtených mastných kyselín. Čerstvé krevety, ktoré sú v mixe použité, sú veľmi špeciálne a ľahko slanej chuti. Spoločne s kajenským korením zaisťujú skutočne ohnivú kombináciu.

Pražené mleté konope zaisťuje dôležitý zdroj bielkovín a tukov. V neposlednom rade obsahuje lactaubumin a vaječný albumín, zaisťujúce zmesi pevný základ. Už krátky čas varenia a použitie BPS pri výrobe veľmi napomáha tvrdnutiu boilie a ochrane surovín.

Prosím, skúste ho!

autor témy: Imperial baits - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)