Logo
  1. diskusia > 
  2. LASTIA > 
  3. EURO boilies
  4.  | diskusia

EURO boilies

Táto nová základná rada boilies z roku 2007 bola navrhnutá predovšetkým na vytváranie kŕmneho miesta.

Pri výrobe sme použili len také suroviny, ktoré sú pre všetky ryby veľmi ľahko stráviteľné a zároveň aby sa bolies vo vode rýchlo rozpúšťali. Preto je možné pri vytvorení kŕmneho miesta použiť aj väčšie množstvo a nemusíte mať obavy z prekŕmenia rýb. Rada EURO sa vyrába v dvoch aromatických prevedeniach Fruit mix a Fish mix. Takto si môžete na začiatku určiť základnú pachovú stopu (ovocie alebo ryba) vášho lovného miesta a výberom z niektorej arómy rady Siver Edition konkrétnu chytaciu nástrahu. Ďalej môžete pri zakladaní kŕmneho miesta použiť aj niektoré z širokej ponuky peliet. Z dôvodu rýchlej rozpustnosti nie sú EURO boilies vhodné na chytanie.

príchute: FRUIT MIX, FISH MIX

autor témy: LASTIA - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Vilo Bellay > 9. 04. 2013 19:42
Euro boilies sa zámerne vyrába iba v týchto príchutiach, ktoré si myslíme, že sú také základné, je tam ovocie, rybacina a korenie takže do podkladu to úplne stačí, ak by bol veľký dopyt po rozšírení tejto rady myslím si, že Ľubo Loja nebude s tým mať problém. Dôležité je hlavne to, že v prípade kŕmnej kampane stačí doplniť Euro boilies menším množstvom boilies Silver rady, alebo Diamond rady, ktoré držia rybu viac na lovnom mieste a tým to nie je tak finančne náročné.
Matys > 9. 04. 2013 00:30
Vyborna nahrada za pelety. Skoda ze sa nevyrabaju tieto boilies vo viacerych konretnych prichutiach
Vilo Bellay > 7. 04. 2013 21:51
Nazdar raven, Euro boilies sa rozpadnú tak do troch až šiestich hodín, všetko samozrejme záleží od teploty vody. V chladnejšej idú pomalšie a v teplej rýchlejšie. Pracujú však rovnomerne a začínajú púšťať povrchove potom sa rozpadnú na väčšie kúsky až z nich ostane na dne veľa drobných čiastok a neskôr, ako to nazývam ja púder. Poradím Ti, aby si mal predstavu o tom ako dlho a ako sa rozpadajú hoď do pohára, alebo ak máš malé akvárko tak doňho pár guľôčok a nechaj ich tam a trebárs po pol hodine si ich odsleduj, chyť do prstov a sám uvidíš. Ak kŕmim týmto druhom boilies tak sa snaží dodržať aj pravidelnosť kŕmenia. Nie že hodíš do vody celý sáčok a budeš čakať dva dni na záber akože na zakŕmenom mieste, neprinesie Ti to úžitok. Ak chceš použiť iba samotné Euro boilies tak ho potrebuješ trochu viac "záleží na dobe Tvojho lovu" a pravidelne s ním dokrmuj trebárs každé dve hodiny pár guľôčok. Dosiahneš na dne kŕmne miesto s návnadou v rôznom štádiu rozpadu a to je to na čo boli určené, pretože ak nakŕmiš na dlhšiu dobu iba jednorázovo ta sa tam po čase dostane biela ryba a na kapre zabudni. Ja osobne túto radu kombinujem so Silverkami, alebo Diamondkami, aby som na mojom mieste udržal dlhodobo kapry. Len také malé info, Nová stránka Lastie má poradňu, kde sa na jednom fóre bude preberať všetko ohľadom produktov Lastie, ešte sa musia vychytať nejaké tie muchy a bude to fungovať občas sa tam pozri a keď budeš vidieť, že sa to tam melie tak sa kľudne pridaj. Budú tam všetci naši chalani a j odpovede prídu rýchlejšie. Týmto sa Ti aj ospravedlňujem za neskoršiu odpoveď, ale cez víkend som bol v práci od rána až do večera. Drž sa a kľudne sa pýtaj, odpoviem aj na tomto fóre.
rAVEN > 6. 04. 2013 13:26
Aku maju dobu rozpadu tieto EURO boilies? Mam ich doma, tak sa chystam vyskusat. Neviem ci krmit peletamy alebo rovno tymito boilies.
Lukas O'Briann > 4. 04. 2013 10:50
Tá cena je naozaj dobrá. Pozerám, že druhé najlacnejšie boilies v ponuke.

http://mojeboilies.sk/katalog
Vilo Bellay > 4. 04. 2013 10:15 číslo úlovku: 234.
LASTIA, EURO boilies

LASTIA / EURO boilies
príchuť: Tuniak 24 mm, podklad Euroboilies Fish Mix + Diamond Tuniak

váha: 17 kg dátum chytenia: 30. 08. 2012
dĺžka: 100 cm miesto chytenia: Gemerský Jablonec

popis: Používam ich len ako kŕmne do podkladu, majú rýchlejší rozpad ako ostatné rady a tam by bol problém s výdržou na montáži, ale stretol som sa s chalanmi, ktorí ich našili keď boli na veľmi krátkych rybačkách a aj niečo pochytali, ale toto ja osobne nerobím. Výlučne ich používam na kŕmenie a v tomto sú perfektné nielen cenou, ale aj svojou robotou vo vode. Vilo Kolega ich používal napríklad minulý rok v Slovinsku a natiahol s nimi na miesto veľké ryby. Ja som ich použil na Gemerskom Jablonci a dostal som z vody fakt pekné ryby. Ak mám povedať celú pravdu tak ich kombinujem zo silverkami, ale častejšie s diamondkami, aby som udržal dlhšie rybu na lovnom mieste. Od tohto roku už majú mať "ako som písal" o niečo dlhšiu výdrž takže by mali aj na dne vydržať nejaký ten atak od menšej ryby. Osobne sa teším na Robin Red a jeho kombináciu s Fish Mixom, do toho nejaký ten Tuniak, alebo Squid a bude to pecka.

Jacko > 3. 04. 2013 17:22
Za tu cenu su to asi nejlepsie boilies na trhu (ako krmne). Chcem sa opytat, ci na nich aj chytate, alebo len krmite a pouzivate ako nastrahu ine boilies.
Vilo Bellay > 3. 04. 2013 16:08
Môžem povedať, že v novej sezóne budú Euro boilies rozšírené o radu Robin Red a jedna veľmi dôležitá zmena, ktorou prešli je tá, že nabrali na hmotnosti a bude sa s nimi dobre hádzať pomocou kobry aj praku! Veľmi dobre viem aj ja "a verte, že som bol niekedy v otáčkach" že Euro boilies nelietalo do takej diaľky ako som potreboval, teraz to bude iné!