Logo

Rada FISH LIVER

Rada FISH LIVER

Ďalší druh našej produktovej rady boilies, ktoré Vám nezruinuje peňaženku. Ide o silne aromatickú rybiu zmes s vysokým obsahom pečeňového extraktu. Vyvážené zloženie a predovšetkým cena predurčuje tento produkt na veľké kŕmne kampane, kde oceníte jeho odolnosť voči atakom bielej ryby. Ideálne využitie je na riekach a veľkých vodách.

V tejto rade šesť príchutí HALIBUT, MONSTER CRAB, OLIHEŇ, SLÁVIČKA, SMOKED SALMON a BROSKYŇA.

Velkosti 20 a 24mm.

Cena produktov

1kg boilies 9,70 euro

3kg boilies 29 euro

10kg boilies 93,50 euro

130g dipované boilies 3,8 euro

250g boilie pasta 5,7 euro

125ml dip 5,7 euro

250ml booster 5,7 euro

1kg 18mm pelety 5,7 euro

3kg 18mm pelety 17 euro

autor témy: No respect - Kimot team - Karásek
téma založená: 23. 04. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Karásek > 16. 05. 2016 19:15 číslo úlovku: 1277.
No respect - Kimot team, Rada FISH LIVER

No respect - Kimot team / Rada FISH LIVER
príchuť: Broskyňa v dipe

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Čaute Kimoťáci! Tak ja som v dobrej viere zaslúženého oddychu minulú sobotu meral kilometre už o 3 ráno po dobrého priateľa a vyšli sme si k našej obľúbenej riečke… Nemyslel som, že si splním tohtoročný malý sen, ale stalo sa… Sen nebol o veľkosti či váhe kapra, ale vôbec chytiť kapra na pre mňa neznámom úseku. Jediný záber a poštastil sa mi nádherný mliečniak okolo 8kg! Z kapra už mlieč tiekol, očividne sme vystihli deň chvíľku pred techtle mechtle… Všetci to poznáme… :-)) No ochladenie, ktoré prišlo možno tento akt oddialilo. Uvidíme v najbližších dňoch, chystám sa potvrdiť moju teóriu.

Štastná gulička? Broskyňa 20mm v dipe a zhruba pol kila rozpolených 20-tiek do toku. Treba veriť tomu čo robíte, ja tomu rozhodne verím. Kaprík úplne prirodzený, nádherná chrbtová plutva… Každý má to svoje krásne znamenie.

Za No-respect Kimot team - Jardo

Karásek > 12. 05. 2016 22:44
.
Karásek > 12. 05. 2016 22:43
.
Karásek > 12. 05. 2016 22:42
.
Karásek > 12. 05. 2016 22:41
.
[ Najnovšie | ≪ Novšie | strana 7 z 7 | Staršie ≫ | Koniec ]
Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)