Logo
  1. diskusia > 
  2. LASTIA > 
  3. DIAMOND edition
  4.  | diskusia

DIAMOND edition

Nová rada boilies je vyrobená výhradne z prírodných látok.

Skladá sa z kvalitných živočíšnych bielkovín, mliečnych proteínov, najkvalitnejších bielych rybacích múčok, pretrávenej potravy a špeciálne upravenej vlákniny pektín. Toto zloženie zaručuje vysokú výživnú hodnotu boilies, ktoré na kŕmnom mieste vytvárajú neprekonateľnú dlhodobú nástrahu. Použitím najkvalitnejších aromatických olejov dosiahnete na lovnom mieste okamžitú účinnosť. Vďaka tomuto zloženiu dosiahnete úspechy aj na často chytaných vodách. Nové boilies sú zároveň šetrné k prírode, pretože postupne zmäknú a stanú sa potravou pre ostatné menšie ryby a tak vo vode nezanechajú žiadne nežiaduce stopy. Z dôvodu lepšieho uchovania aromatických látok, je nová rada balená v špeciálnom obale z uzatvárateľným zipsom.Boilies majú priemer 20 mm.

príchute:

3-PLX

Halibut

Magic Raspberry

Squid Crab

Steak

Chilli con carne

Plum

Tuna

autor témy: LASTIA - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
bestto > 11. 07. 2015 21:10
Tak to je uz pekna ryba !
Cukor > 10. 07. 2015 01:18 číslo úlovku: 1081.
LASTIA, DIAMOND edition

LASTIA / DIAMOND edition
príchuť: neuvedené

váha: 19 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Fehervacsurgo

popis: Slivka 20 mm 1+1/2 gule

bestto > 6. 07. 2015 09:54
Cukor: Nie je to skor tak ze prave do HNV zmesi ti pojdu mensie ryby?
Cukor > 26. 05. 2014 01:38
to je od milion faktorov, atack malej ryby, teplota vody, ale mal som zabery aj po 16 hodinach v pohode, proste zalezi to od tej ktorej vody a situacie, ak je velky napor mensej ryby, vies si pomoct HNV alebo 24 mm chytackou , tou dipovanou.
Vinco > 17. 05. 2014 13:57
Ako dlho vydrzi 24mm vo vode?
Cukor > 14. 05. 2014 03:24 číslo úlovku: 655.
LASTIA, DIAMOND edition

LASTIA / DIAMOND edition

váha: 13 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Nova vecicka , Broskyna-Chobotnica v priemere 24 mm, a v diamondke) Co dodat, uz v 20 mm to bola pecka a teraz, v 24 mm prevedeni.....

wodnik > 20. 01. 2013 17:23 číslo úlovku: 162.
LASTIA, DIAMOND edition

LASTIA / DIAMOND edition

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Tomuto dvanásť kilogramov ťažkému torpédu zachutila jedna dipovaná 14mm guľôčka slivky, pridvihnutá cesnakovou plavačkou. Táto kombinácia veľmi dobre fungovala najmä na jar, kedy som na ňu ulovil spústu kaprov. Ako podklad som vždy používal z rady euro boilies - fruit mix, a samozrejme som prikrmoval aj cesnakom z rady Silver a slivkou z rady Diamond. Slivka pracovala skvele aj na bahne, keďže je voči bahnu veľmi odolná