Logo
  1. diskusia > 
  2. LASTIA > 
  3. L38
  4.  | diskusia

L38

Jedinečné a výnimočné boilies, ktoré svojou úspešnosťou pri love kaprov bezkonkurenčne prevyšuje všetky podobné výrobky dostupné na našom trhu.

Dovoľujeme si to tvrdiť na základe vyše ročného testovania L38 ,na rôznych vodách ako domácich tak zahraničných, akými sú  Ukrajina, Slovinsko, Bielorusko, Chorvátsko, Maďarsko a to vo všetkých ročných obdobiach. Vo všetkých prípadoch testovania L38 sa ukázalo, že ryby na  tieto boilies okamžite a bezprostredne reagujú. L 38 je 100 % prírodná nástraha, v ktorej sú zakomponované zložky, s ktorými sa kapor bežne stretáva vo voľnej vode po celý svoj život, a ktoré potrebuje pre svoj rast a kondíciu. Výnimočnosť tejto nástrahy umocňuje fakt, že skvele chytá kapry ako na podklade druhej rady boilies, tak samostatne bez akejkoľvek inej podpory.Vzhľadom na to,že L38 je čisto prírodný produkt,v silne zabahnených vodách si vyžaduje nadvihnúť pop-up boiliesom.

autor témy: LASTIA - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Cukor > 26. 05. 2014 01:34
nebol som tu, sorry, Teraz su L38 balene asi len v dozach, aj winterka aj classic, myslim ze sa zatial nic nezmenilo a je to v dozach, ale ak by si toho chcel viac, urcite sa da dohodnut na nejakom vacsom baleni, staci zavolat do lastie

Ondrej - jasne ze som mu dal slobodu)) ryby nejem, ani nerozdavam, mamke kupujem v tescu par krat za rok ))))
Vinco > 17. 05. 2014 13:59
Malo by to byt to iste, len ty uz mas starsie balenie.
Spinelli > 15. 05. 2014 10:28
Ja mam vo vybave L38 ale nie take v sacku, ale v sklenicke. To je nejaky rozdiel?
Ondrej > 14. 05. 2014 08:41
Cukor ten lysec co je ako slniecko sa ti fakt podaril. Velmi pekna ryba. Ked si mu dal slobodu, tak raz z neho bude ryba na titulku stranky :)
Cukor > 14. 05. 2014 03:19 číslo úlovku: 656.
LASTIA, L38

LASTIA / L38
príchuť: L38

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Merenye

popis: este raz kombinacia L38 Classic a Winter. Montaz polozena do bahna.

Cukor > 14. 05. 2014 03:17 číslo úlovku: 654.
LASTIA, L38

LASTIA / L38
príchuť: neuvedené

dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: kombinacia L38 Classic a Winter. Montaz polozena do bahna.

Cukor > 14. 05. 2014 03:13 číslo úlovku: 653.
LASTIA, L38

LASTIA / L38

dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Merenye

popis: prve tohorocne pipance, snad ich bude viac )))
L38, kombinacia Winter a Classic, idealna kombinacia do bahna, Winterka je na to stvorena a k nej "tuhsia" L38 Classic.

Johny > 27. 08. 2013 18:05
TOTO BOILIES MA UZ ZACHRANILO NIE RAZ. VRELO ODPORUCAM. NIE JE SICE VELMI SELEKTIVNE, ALE CHYTA VYBORNE.
Vilo Bellay > 2. 04. 2013 22:58
Čo sa týka názvu produktu L38, takýto názov vymyslel majiteľ firmy Lastia Ľubo Loja a nejako to neriešim, proste je to L38. Viem, že vznikli rôzne dohady ohľadom čísla, ale toto si fakt nechal Ľubo pre seba a hoci viem o produktoch a ich zložení dosť, toto naozaj neriešim a ani sa nesnažím nejakým spôsobom naňho tlačiť, aby mi to bližšie špecifikoval. Mrzí ma, že možno nesplním očakávania ľudí čo sa týka názvu, ale naozaj netreba to riešiť ale radšej vyskúšať a chytať pekné ryby. Zloženie tohto výrobku je výhradne firemné, takže Ľubove tajomstvo a aj keď naozaj viem zloženia všetkých produktov toto je aj pre mňa tabu. Môžem povedať iba to čo sa píše na obaloch, výhradne prírodný produkt bez konzervantov, vyrobený špeciálnou technológiou, ktorý obsahuje všetko to s čím sa ryby počas svojho života stretávajú. Jedná sa o boilies L38 Clasic, ktoré je trvácnejšie aj v extrémne teplej vode a L38 Winter, ktoré je určené do chladnejšej vody, kde skvele pracuje. Neznamená to však, že L38 Winter nepoužijem napríklad aj cez leto. Ja osobne mám veľmi rád rýchle boilies a pri krátkych rybačkách ho používam bez problémov. Čo sa týka použitia tak L38 Clasic sa veľmi osvedčili na tvrdších podkladoch a o riekach ani nehovorím. L38 Winter je vhodné aj na mäkšie podklady a kombinácia obidvoch je fakt univerzálna. Nedoporučujem robiť podklad z partiklu, lepšie povedané od takéhoto kŕmneho miesta je dobré položiť toto boilies ďalej, naozaj naň reagujú všetky druhy kaprovitých rýb a bielej ryby, takže je dobré vytvoriť selekciu rýb podkladom ako aj samotným umiestnením tejto nástrahy. Osobne som túto nástrahu testoval spôsobom "osamelého bojovníka" keď som nechal nástrahu samotnú bez akéhokoľvek podkladu a dosiahol som na ňu zábery od pekných rýb. Nevravím, že sa záber dostavil za pár minút, to by som klamal, ale trpezlivosť sa mi vždy oplatila. Na to, že to nie je dipovaná guľôčka a ani sa do žiadneho dipu nenamáča nenechá žiadneho kapra, ktorý prepláva v jej blízkosti ľahostajného a to je naozaj pravda. Nebudem tu nikomu tlačiť kaleráby do hlavy, myslím si, že moje názory už poznáte, ale táto vecička ma naozaj v dobrom zaskočila, je to nevyspytateľná guľôčka, ktorá dostane na háčik čokoľvek a je pravdou, že má v krátkom čase na svedomí fakt pekné ryby. V prípade akýchkoľvek otázok veľmi rád odpoviem aj v prípade iných produktov firmy Lastia.
Hirmi > 2. 04. 2013 21:15
Odpoveď nájdeš v poradni, prečo L38 ;), skopírujem odpoveď od užívateľa Vilo Bellay, ktorý je fundovaný odpovedať na túto otázku:

Čo sa týka názvu, takýto názov vymyslel majiteľ firmy Lastia Ľubo Loja a nejako to neriešim, proste je to L38. Viem, že vznikli rôzne dohady ohľadom čísla, ale toto si fakt nechal Ľubo pre seba a hoci viem o produktoch a ich zložení dosť, toto naozaj neriešim a ani sa nesnažím nejakým spôsobom naňho tlačiť, aby mi to bližšie špecifikoval. Mrzí ma, že možno nesplním očakávania ľudí čo sa týka názvu, ale naozaj netreba to riešiť ale radšej vyskúšať a chytať pekné ryby Mrknutie Zloženie tohto výrobku je výhradne firemné, takže Ľubove tajomstvo a aj keď naozaj viem zloženia všetkých produktov toto je aj pre mňa tabu. Môžem povedať iba to čo sa píše na obaloch, výhradne prírodný produkt bez konzervantov, vyrobený špeciálnou technológiou, ktorý obsahuje všetko to s čím sa ryby počas svojho života stretávajú. Jedná sa o boilies L38 Clasic, ktoré je trvácnejšie aj v extrémne teplej vode a L38 Winter, ktoré je určené do chladnejšej vody, kde skvele pracuje. Neznamená to však, že L38 Winter nepoužijem napríklad aj cez leto. Ja osobne mám veľmi rád rýchle boilies a pri krátkych rybačkách ho používam bez problémov. Čo sa týka použitia tak L38 Clasic sa veľmi osvedčili na tvrdších podkladoch a o riekach ani nehovorím. L38 Winter je vhodné aj na mäkšie podklady a kombinácia obidvoch je fakt univerzálna. Nedoporučujem robiť podklad z partiklu, lepšie povedané od takéhoto kŕmneho miesta je dobré položiť toto boilies ďalej, naozaj naň reagujú všetky druhy kaprovitých rýb a bielej ryby, takže je dobré vytvoriť selekciu rýb podkladom ako aj samotným umiestnením tejto nástrahy. Osobne som túto nástrahu testoval spôsobom "osamelého bojovníka" keď som nechal nástrahu samotnú bez akéhokoľvek podkladu a dosiahol som na ňu zábery od pekných rýb. Nevravím, že sa záber dostavil za pár minút, to by som klamal, ale trpezlivosť sa mi vždy oplatila.
wodnik > 21. 01. 2013 17:16
Priznam sa ze nijak som nikdy neriesil nazov preoc je to tak ako to je ale zistim :). Ano je to najvyssia rada gul co sa odrazilo aj na cene. Je stavana na tvrdy podklad nie na bahno. Zatial za seba mozem povedat ze mi sadla ale chce to este par rybaciek :)
Double chyteny v ten isty okamih oboje na L38
Jarimir H. Slovak > 21. 01. 2013 17:09
Prečo to má označenie práve L38? Vyzerá, že to bude vlajková loď LASTIE.
wodnik > 21. 01. 2013 14:01 číslo úlovku: 172.
LASTIA, L38

LASTIA / L38
príchuť: L38

dĺžka: 77 cm miesto chytenia: neuvedené

popis: L38 stale dokazuje svoje kvality a na tvrdom podklade sa s nou da pekne zachytat odhadom nad 10kg

Matys > 21. 01. 2013 13:16
Celkom pekna rybka. Kde si to chytil?
wodnik > 20. 01. 2013 17:33 číslo úlovku: 163.
LASTIA, L38

LASTIA / L38

váha: 13 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: Minuloročná novinka L38 mi fungovala fantasticky. Dve pod háčikom zachutili aj tomuto, necelých 13kg vážiacemu šupíkovi. Ako podklad som použil boilies z rady euro - fish mix + dvoj-kombináciu Diamond rady tuniak a halibut (tiež minuloročná novinka). Ryby dôverovali tomuto boilies natoľko že, nemali problém poradiť si aj z 3x20mm guľkami L38