Logo
  1. diskusia > 
  2. Orthodox carp > 
  3. Goral
  4.  | diskusia

Goral

Ak niekto z Vás očakával okukanú slivkovú guľu, je na veľkom omyle! Goral je poskladaný z tých najmodernejši a najatraktívnejšich komponentov a atraktorov súčasnej doby.

Vyladená kombinácia rybacích a korenených atraktorov, enzymatických rybacích múčok,kvalitných vtáčích zobov a mliečnych proteínov. Veľké dávkovanie Robin Red-u®(Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited) Robin Gold-u, sypkých a tekutých extraktov z morských živočíchov, kyslých extraktov, extraktu ASE je úplnou samozrejmosťou.Kombinácia esencií z morských živočíchov, esencie PLUM(slivka), ortodoxných esencií, korenistých esenciálnych olejov a NHDC je vyladená do detailu.
Skvelé korenisto-kyslé boilies s celoročným použitím, fungujúce aj v extrémne chladnej vode.

autor témy: Orthodox carp - Orthodox
téma založená: 6. 06. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Čeko > 14. 06. 2016 06:47
Laco Zaremba,pre tento prípad je tu Golem-S
Laco Zaremba > 13. 06. 2016 18:29
Bez tej slivky by to bola vyborna gulicka podla mna. Krill, Squid a Black Pepper zabijacka kombinacia.
Orthodox > 6. 06. 2016 11:47 číslo úlovku: 1433.
Orthodox carp, Goral

Orthodox carp / Goral
príchuť: neuvedené

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: neuvedené

Orthodox > 6. 06. 2016 11:47 číslo úlovku: 1432.
Orthodox carp, Goral

Orthodox carp / Goral

Orthodox > 6. 06. 2016 11:44 číslo úlovku: 1431.
Orthodox carp, Goral

Orthodox carp / Goral

Orthodox > 6. 06. 2016 11:44 číslo úlovku: 1430.
Orthodox carp, Goral

Orthodox carp / Goral

Orthodox > 6. 06. 2016 11:43 číslo úlovku: 1429.
Orthodox carp, Goral

Orthodox carp / Goral

popis: Správa od Petra Machálika...Včera som bol skúsiť na dvanásť hodín kaproše na miestnom tajchu v BS.Ryba nebola veľmi aktívna nakoľko sa začala v piatok neresiť ale aj tak sa mi podarilo zdolať jedného 9,5kg,jedného 13kg kaproša a ešte jedného "dinosaura" o váhe 10kg.Všetky ryby boli zdolané na jednu 20mm chytačku Goral obalenú v totožnej fresh-ke-paste.Plus som pridal do pva pančuchy pár pomletých boilies-hotoviek tiež s príchuťou Goral,kde som ešte ku každej takto pripravenej a položenej montáži prihodil kobrou pár gúl s príchuťou Goral...Pridávam aj pár fotiek zo včerajšieho príjemného dňa stráveného pri vode...

Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)