Logo
  1. diskusia > 
  2. Carp only > 
  3. Halibut & Crab
  4.  | diskusia

Halibut & Crab

Projekt boilie Gulp! Carp je vyvrcholením dvadsaťročného výskumu v USA pod vedením doktora Jonesa a mnohých ďalších organizácií.

Boilie Gulp Carp obsahuje 100% prvotriedne prírodné ingrediencie. Jedinečné uvoľňovanie atraktantov do vodného prostredia. Unikátna rozpustnosť atraktantov vo vode. Je vhodné na krátkodobé i dlhodobé chytanie, pretože disponuje vysokou stráviteľnosťou pre kaprí metabolizmus. Obohatené o celosvetovo úspešný Gulp! atraktant, ktorý ryby považujú za prirodzený zdroj potravy.

Prvotriedne hotové boilie Halibut & Crab s vysokým obsahom proteínov, kvalitných rybích múčok, extraktov a atraktantov. Vysoký podiel mušľových škrupín a škrupín z vajíčok zaručuje chrumkavosť boilies a efekt chrupnutia. Halibut & Crab obsahuje rozpustné rybie proteíny, chrumkavé mušľové škrupiny, múčku z halibuta, arómu krab a aminokyseliny. Všetky tieto ingrediencie sú prírodného pôvodu, pre kapra sú úplne prirodzené a ľahko stráviteľné.

Priemery: 12, 16, 20 a 24mm

autor témy: Carp only - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
IvoBA > 27. 08. 2013 10:48
skusal niekto toto spojenie uz? hhalibutova prichut a tvrdost boilies by mozno mohla dostat pekne ryby. je to len take moje uvazovanie.
Nové príspevky v diskusiách


Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)