Logo
  1. diskusia > 
  2. JET-FISH > 
  3. rada Premium
  4.  | diskusia

rada Premium

Tato nástraha obsahuje mléčné proteiny a je doplněná směsí těch nejlepších atraktorů.

Najúspešnejšie boilie na trhu v tejto cenovej kategórii. Táto nástraha je vyrobená zo zmesi 50 na 50 doplnená o mliečne proteíny, extrudované vtáčie zoby a drvené konope, ktoré je pre kapry magicky príťažlivé a je doplnené zmesou troch najlepších atraktorov, esencií a cukru. Boilie Premium je pre kapra veľmi ľahko stráviteľné.

• VANILKA, JAHODA, ANANAS, SCOPEX, BRUSINKA
  • MUSLA, KRAB, OLIHEN, LOSOS
autor témy: JET-FISH - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
JET-FISH > 26. 04. 2016 21:52 číslo úlovku: 1214.
JET-FISH, rada Premium

JET-FISH / rada Premium
príchuť: Scopex

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: UŽ SE POMALU OTEPLUJE, TAKŽE ANI JÁ NEMOHL VYDRŽET DOMA...
O Velikonocích jsem byl čtyři dny u vody a ulovil několik cejnů a asi šest kaprů. Chytal jsem na 12mm boilies LR Winter fruit a k tomu 10mm Fluoro pop up scopex obalené v testě a doplněné
o PVA punčochu s PVA mixem Winter fruit. PVA punčochu jsem vždy na chvíli ponořil do dipu scopex a vonělo to opravdu skvěle. Hned následující víkend jsem vyrazil k vodě až v sobotu odpoledne a podařilo se mi chytit opět několik cejnů, tak jsem zvětšil velikost boilie na 20mm WF a k tomu 16mm pop up scopex a velikost ryb se hned zvedla. První se chytl šupináč 8,5 kg, 75 cm a chvíli po něm 7 kg, 70 cm. Těším se na další dny, kdy bude tepleji a ryby budou více aktivnější.

JET-FISH > 26. 04. 2016 21:51 číslo úlovku: 1213.
JET-FISH, rada Premium

JET-FISH / rada Premium
príchuť: jahoda/moruse

váha: neuvedené dátum chytenia: neuvedené

popis: Poprvé v letošní sezoně jsem měl možnost vyrazit konečně přes noc k jedné soukromé vodě. Počasí hlásili pěkné, což se mi velice zamlouvalo, ale opak byl pravdou. Ledový vítr a déšť nebylo to pravé. Montáže jsem vyvezl blízko potopených stromů. Jeden prut jsem dával na tvrdší dno a druhý do bahna. Jako nástrahu jsem používal novinku letošní sezony 16mm boilie Mystery jahoda/moruše, ke kterému jsem dával pop up stejné příchutě a nechal celé nadipovat. Tuto montáž jsem záměrně dával do bahna a vyplatilo se. Na břeh se podíval krásný 10kg kapr. Přeji všem krásné chvíle u vody...

Harrison > 9. 05. 2014 10:48
Aha ho! Misko pekne ryby si pochytal..
Tonda Janíček > 8. 05. 2014 10:17
Pekne slniecko. Ten je vyssi ako dlhsi :)
Hirmi > 6. 05. 2014 12:38 číslo úlovku: 618.
JET-FISH, rada Premium

JET-FISH / rada Premium
príchuť: BIOENZYM FISH+A.C.LOSOS

váha: 7.5 kg dátum chytenia: neuvedené

popis: 7,5kg BIOENZYM FISH+A.C.LOSOS + dumbles rovnakej príchute