Logo
  1. diskusia > 
  2. Orthodox carp > 
  3. 3 Fruit
  4.  | diskusia

3 Fruit

Trojica ovocných esencií na rôznych nosičoch, ktorým dominuje Jahoda, doplnená o šialený zápach Kyseliny Maslovej (N-Butyric Acid) a skvelého sladidla NHDC nenechá Vaše swingre ani na minútu v kľude.

V dnešnej dobe olihní, monster krabov a ďalších páchnucich mäsoviek sa dosť často zabúda na sladké a ovocné príchute. Zistíte sami, že v tomto prípade je to naozaj veľká chyba.

Toto boilies je postavené tak, aby dosahovalo rýchlu a celoročnú účinnosť, ale jej hlavná sila sa prejaví v doslova zimných mesiacoch! Vyladená kombinácia kvalitných vtáčích zobov s vysoko rozpustnými rybacími múčkami (Red-Fish Múčka, predtrávená EZT 97) na jemnom korenenom podtóne Robin Redu® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), preberie z malátnosti každého kapra.

Trojica ovocných esencií na rôznych nosičoch, ktorým dominuje Jahoda, doplnená o šialený zápach Kyseliny Maslovej (N-Butyric Acid) a skvelého sladidla NHDC nenechá Vaše swingre ani na minútu v kľude.

autor témy: Orthodox carp - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Čeko > 17. 04. 2013 07:08
Správa od Anglického kaprára Steve Brinda

Steve vybehol prvykrat v tomto roku k vode s nasimi nastrahami a hned uspesne bodoval.
Original sprava:
"I gave the 3 fruit ago yesterday and had the only fish out of the lake. She was a little 12lb 3oz."
Hirmi > 13. 04. 2013 09:20
BFE ma vlastnu temu :) ale je to celkom vydarene boilies. Videl som, vonal som ale nechytal este.
Čeko > 12. 04. 2013 22:34
áno na BfE aj chytám ,ale väčšinou ho používam kde musím viac nakrmiť napr.velké vodné plochy typu L.Mara ak chytám na Tropic Fish,tak na krmenie použijem BfE Fish Fruit ktoré zalejem Impulzom Tropic Fish , alebo pri love na 3 Fruit použijem BfE Fruit-Sweet a zalejem Impulzom 3 Fruit
Ivan13 > 10. 04. 2013 17:20
Na to BFE sa da aj chytat v pohode. Ja som dostal od kolegu 2kg balenie BFE, prelial som ho Impulzom tusim ties fruit a celkom som si zachytal. Ked pozeram cenu v katalogu, tak to patri medzi najlacnejsie boilies a vykon je tam velmi dobry.
Lukas O'Briann > 6. 04. 2013 13:13
Čeko aj chytáš na to BFE, alebo iba tým kŕmiš?
kubocarp > 5. 04. 2013 20:07
tuto gulku mam osobne velmi rad a mam s nou dobre skusenosti.
Čeko > 2. 03. 2013 00:49
Vody nám pomaly rozmrzajú:

Vhodné na lov v chladnej vode Boilies 3 Fruit,pre zatraktívnenie krmenia odporúčame zaliať identickým Impulzom a zasypať identickou Top pastou,alebo Metoďákom Citrus Krill prípadne Red Hot Chiili

http://www.orthodoxcarp.sk/index.php?ma ... ucts_id=70

dnešnej dobe olihní, monster krabov a ďalších páchnucich mäsoviek sa dosť často zabúda na sladké a ovocné príchute. Zistíte sami, že v tomto prípade je to naozaj veľká chyba.

Toto boilies je postavené tak, aby dosahovalo rýchlu a celoročnú účinnosť, ale jej hlavná sila sa prejaví v doslova zimných mesiacoch! Vyladená kombinácia kvalitných vtáčích zobov s vysoko rozpustnými rybacími múčkami (Red-Fish Múčka, predtrávená EZT 97) na jemnom korenenom podtóne Robin Redu® (Robin Red® is a registered trademark of John E Haith Limited), preberie z malátnosti každého kapra.

Pre väčšie množstvo krmenia k 3 Fruit,odporúčam boilies BfE Sweet-Fruit ,zaliate identickým Impulzom a zasypané Top Pastou 3 Fruit,alebo Metoďákom Citrus Krill ,prípadne Red Hot Chilli.Nástrahu je vhodné obaliť v identickej Fresh paste
Čeko > 14. 12. 2012 15:23 číslo úlovku: 50.
Orthodox carp, 3 Fruit

Orthodox carp / 3 Fruit
príchuť: 3 Fruit

váha: 26.6 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: Palotas - HU

popis: zatial naj kapor pre Orthodox Carp 26,60 kg
šťastný lovec Kyselinár :-)

Čeko > 14. 12. 2012 13:01 číslo úlovku: 28.
Orthodox carp, 3 Fruit

Orthodox carp / 3 Fruit
príchuť: 3 Fruit

váha: 11 kg dátum chytenia: neuvedené
dĺžka: neuvedené miesto chytenia: neuvedené

popis: neuvedené

Nové príspevky v diskusiách

Najnovšie pridané diskusné témy

Dávame do pozornosti

Zemplínsky kapor Neoficiálne majstrovstvá Slovenska v love kaprov. Zemplínsky kapor patrí medzi najprestižnejšie preteky na Slovensku a ich víťaz za zaradí medzi nesmrteľných :)