Logo

Obchody

Ak máte záujem mať na tomto mieste zverejnený Váš e-shop, kontaktuje prosím nášho správcu vylnením formulára.

 

DR. BAITS

DR. BAITS

Na webe nájdete užitočné informácie o love kapra. Nájdete tu recepty na výrobu boilies, popis jednotlivých komponentov a mnoho užitočných informácii týkajúcich sa lovu kapra . V našom internetovom obchode nájdete ucelený sortiment – od kŕmenia rôznych výrobcov, až po kompletné káprarske vybavenie, suroviny na výrobu vlastných boilies mixov, celú škálu peliet od Halibut peleit najvyššej kvality až po mikro pelety určené do PVA. Snažíme sa vyberať pre vás len výrobky špičkovej kvality za dostupné ceny pre váš pohodlný lov. Ponúkame Vám výrobky firiem: Fox, JRC, Kevin Nash, Kriston, Korda, Sportex, Shimano, Albastar, Lowrance, Trakker, Gardner, Mivardi, Carp secret, CC Moore, a samozrejme výrobky NO Limit Carp.


e-shop / veľkoobchod

VADO.SK

vado.sk

Firma založená v roku 1988. Za ten čas do prítomnosti sú to roky a roky skúseností v oblasti plávanej, feedru, prívlače a kapráriny. Sme výhradný dovozcovia vývojových firiem ako taliansky Colmic pre lov na plávanu a feeder, Herakles pre prívlač. Lov kaprov zastupuje Nemecká firma Pelzer. Všetok tovar objednaný cez náš E-shop je expedovaný priamo zo skladu do 24h od objednania. O stave objednávky informujeme zákazníkov telefonicky. Pre registrovaných zákazníkov ponúkame odmenu vo výške 5-10% prostredníctvom vernostných bodov, ktoré je možné ľubovoľne využiť. Všetok tovar k okamžitému odberu nájdete v našej kamennej predajni v Nových Zámkoch kde je možná platba v hotovosti alebo cez platobný terminál.


e-shop / kamenná predajňa / veľkoobchod

OKFISH.sk - eshop

okfish

Rybárske potreby - OKFISH.sk - obchod pre rybárov je rybársky internetový obchod (rybársky e-shop) spoločnosti Slovenský RYBÁR, s.r.o. Kúpite tu aj všetky produkty z katalógu Zásielková služba Slovenský RYBÁR.


e-shop / kamenná predajňa

ORTHODOXCARP.sk

orthodox carp

Slovenská firma ORTHODOX CARP, s.r.o. je nováčikom spomedzi výrobcov, ktorí sa špecializujú na výrobu, vývoj a predaj nástrah a návnad na kapry. Za veľmi krátky čas, od jej vzniku (Február 2010), dosiahla pozoruhodných výsledkov, ktoré môžete spolu s nami sledovať na týchto internetových stránkach.

e-shop

PELADA.sk

pelada

Náš nový internetový portál a obchod má veľkú devízu, že prevádzkujeme kamenný obchod a tovar, ktorý si zákazník objedná cez internet je k okamžitému odberu a poslaniu.. Ďaľšou veľkou výhodou je, že tovar objednaný prostredníctvom internetu si môžete prísť pozrieť a prevziať v našej predajni osobne, kde môžete platiť v hotovosti alebo cez platobný terminál.

e-shop / kamenná predajňa

HUNTERS.sk

okfish

Internetový obchod a kamenná predajňa v Humennom so zameraním na poľovnícke a rybárske potreby. Nástrahy, boilies, udice, navijaky, šnúrky, silóny, háčiky, bivaky, atď. Ďaľšou veľkou výhodou je, že tovar objednaný prostredníctvom internetu si môžete prísť pozrieť a prevziať v našej predajni osobne, kde môžete platiť v hotovosti alebo cez platobný terminál.


e-shop / kamenná predajňa