Logo

Marek Charitum - Ozetanya

Strávil som 3dni na Maďarskej vode Ozetanya. Za ten čas mi veľmi fungoval Tropic Fish, Poseidon, Golem M, Golem S.

2. 04. 2015, autor: Marek Charitum
Značka: Orthodox carp

Dohromady som chytil s ocom 77 rýb a 7 nám spadlo, čos si myslím že veľmi dobre sme dopadli. Chytali sme na 6 udíc a najkrajšie ryby som mal na Posedoin s Neon Pop up Tropic. S Poseidonom som veľmí spokojný pretože mi nachytal veľmi pekné ryby, čož som si nemyslel že vôbec tak zachytam. Kŕmil som čisto guľami, čisto len s Orthodoxom. Najväčšiu rybu som mal 15,90kg, 13kg, 12,40kg a ešte nejake dve ryby okolo 10kg, ostatok bol od tých 4kg až do 10kg. S výpravou som maximálne spokojný a dúfam že čo najskôr pojdem opäť k vode.

charitum boilies

 

orthodox carp

 

ďalšie úlovky orthodox carp >>

 

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
MFkapor > 13. 01. 2016 16:52
Richard v niečom maš pravdu,v niečom maxu krivdiš,čo sa sponzorstva tyka tak to firma prispievala v predchadzajucich rokočnikoch aj ked tam nemali zastupenie,ale firma asi nepocitovala žiadny prinos-reklamu zo strany organizatorov,tak to posledny ročnik stopli...,je to na nich,ja osobne som tie veci okolo sponzorstva velmi neriesil,ja by som na preteky išiel tak či tak-mi niesme žiadny testeri....,ale použivame ich vyrobky tak prečo nie.Nakolko som skoro stale vonku,tak to mal na starost partak Zoli,rovnako ako aj dokončenie članku a foto, ktory by mal udajne vyst v sl.ryb.,sam neviem v akom to je štadiu,asi nestiha...preto som to len tak v skratke napisal vramci svojich možnosti...
Richard > 12. 01. 2016 18:42
Už som raz svoj názor na to ako sa zo strany firmy Max carp NALOŽILO s týmto úspechom písal na stránke Slovenského rybára a ešte to zopakujem aj tu. V prvom rade neboli ochotní sponzorovať pretek a nebyť toho že Marek a spol sa každý rok zúčastnili na preteku tak sa tam nedostanú /aj to len ako náhradníci/. Videá z výprav čo táto firma tlačí však prečo nie ale všade je toho plno, zato víťaz ZK 2015 je len JEDEN!!! Těšínsky si na svojom víťazstve veľmi zakladá a preto je pre mňa nepochopiteľná ignorancia firmy Max carp, načo tam vlastne chlapcov sponzorovali?! Čakal som článok v Slovenskom rybárovi, ale asi to pre tých čo firmu riadia nemá význam.
Admin > 9. 01. 2016 18:45
Zemplinska sirava :D
Crayfish > 4. 04. 2015 11:12
Ozetanya ma krasne rybky. Gratulujem.