Logo

12 hodín v extrémnom teple !

Zdravím priatelia Stickáci!!! Konečne voľno, tak som sa vybral na krátku vychádzku k vode, ktorá trvala cca 12hodín, keďže prevláda extrémne teplo.

8. 07. 2015, autor: Milan1978
Značka: Sticky baits

Taktika: deň vopred som si nachystal 2kg Krilla 16mm, ktoré som zalial Pure Krill Liquidom a presypal Pure Krill Powderom. 

sticky baits boilies

Po príchode k vode som si miesto predkŕmil zhruba 0,5kg vopred pripravením boiliesom. Použité montáže: nadv.materiál Korda N-TRAP 20lb, háčik Gardner COVERT CHOD HOOKS, na ktorý som nastražil 16mm pop-up Krill. Druhá montáž bola zložená taktiež zo šnúrky 20lb N-trap a háčik Korda Longshank X, kde som ponúkol dve potápavé guličky 16mm Krilla. Prvý záber prišiel už po dvoch hodinách na popku. Výsledok: Ukážkový kaprík, ktorý mi urobil nesmiernu radosť. Vyzeral ako mozajka. Po prvom zábere som opäť prikŕmil a zhruba po polnoci sa rozbehol pravý prút na druhú montáž a opäť neodolal Krillu bojovný lysec. Do svitania som mal ešte dva zábery, no šťastie sa mi otočilo chrbtom a prišiel som o obidve ryby. Ráno už začínalo byť pomerne dosť pekelné teplo, nezostávalo mi nič iné ako sa pobaliť a odisť domov. Continue to future...Good Luck :-)

sticky baits

sticky baits

 

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.