Logo

Krátke výpravy k vode zo Sticky

Čaute Stickáci a čitatelia mojeboilies.sk, opäť prichádzam s novou správou a skúsenosťou. Od mojej poslednej výpravy za kaprami ubehlo pár dní.

28. 07. 2015, autor: Ludo
Značka: Sticky baits

Keďže som pracovne aj súkrome viťažený, snažím sa pri vode stráviť každú voľnú chvíľu. Proste ryby sú vášeň a bodka. Momentálne, aby som bol presnejší, jedna sa o hodiny, ktoré zrátam na dvoch rukách a preto dávam do toho maximum. Opäť som zvolil Krill od Sticky, túto príchuť som si veľmi obľúbil a je to môj favorit, ktorý ma na krátkodobých vychádzkach ešte nesklamal. Na koncovú montáž som ponúkol dve 16mm potápavé boilies Krill, ktoré som obalil pastou Krill.

sticky baits boilies

Zhruba po jednej hodine rannej prišiel prvý záber. Ťah a výpady boli razantné, čo nesvedčovalo, že pôjde o krajšiu rybu. Po dlhšom boji bol krásny lysec zdolaný. Po odfotografovaní beriem do ruky kobru a hneď dokrmujem. Spomínanú kombináciu koncovej udice som zopakoval a obratom smerovala cielene na lovné kŕmené miesto. Vonku prevláda stále horúce až neznesiteľné teplo a to aj pri nočných hodinách. Je ráno presnejšie cca 5:00 v tom ma prebúdza šialená jazda. Nádherná zrkadlovka s menom" Bojovný lysec č.2". Čo by som povedal na záver, je len toľko, že niekedy je menej viac. Som veľmi rád, že Krill ma čím ďalej, tým viac prekvapuje o jeho TOP kvalitách. Odporúčam vyskúšať, nakoľko si myslím, že zložením a konzistenciou patrí medzi lídrov v tejto rade. Prajem všetkým, aby ste zažívali takéto krátke výpravy s peknými kapríkmi. Good Luck...Ľ.U.D.O. alias Tapetka :-)

sticky baits boilies

sticky baits

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.