Logo

Marcová vychádzka

Marec je čas , kedy rozmŕzajú naše jazera a kedy ryby majú hlad. Marec je taktiež časom kedy ryby na našom miestnom revíry chyť a púsť sa dajú najjednoduchšie odchytávať.

12. 03. 2016, autor: Gabriel Takáč
Značka: STARBAITS

starbaits

Marec je čas , kedy rozmŕzajú naše jazera a kedy ryby majú hlad. Marec je taktiež časom kedy ryby na našom miestnom revíry chyť a púsť sa dajú najjednoduchšie odchytávať kto chce nájde si spôsob ako na ne , síce musí byť aj ta šťastena naklonená k Vám. Ale taktiež prvoradé je mať pri sebe kvalitné produkty, ktoré v dnešnej dobe trh ponúka neskutočne veľa, aj Francúzka firma Starbairs má tiež toho kopu, čo si môžete zvoliť na takúto rybačku.

starbaits

Ja osobne som na predkrm zvolil 14mm Hot Démon/Red one následne nakrájané na štvrtky 20mm Hot Démon/18mm Red one do toho trochu 6mm peliet totožných príchuti a trochu metodaku Hot Demon celé som to prelieval dipom Red One a addit liqudom Robín Red tento produkt je veľmi vysokej kvality a veľmi rad ho používam hlavne na jar a na jeseň.

takac

Takúto zmes som spomboval stále pred rybačkou a stále som niečo nakobroval do priestoru. Po vytiahnutí 12 kg lysca bolo na podložke vidno , že mu tieto produkty isto chutia. Do pva pančuchy som dával 6mm peletky s metodákom preliaté dipom ,krásne to pracuje pri montáži a tým Vám to zvyšuje šancu k záberu v tomto ročnom období. Pred začiatok marca som si dal cieľ chytiť rybu 10+ , keď že to už mam splnené medzi to ešte chytené ďalšich 20 kaprov a pondelok je posledný deň , kedy sa môže chytať na našich vodách, tak pondelok pôjdem odskúšať novinku IF1 a snáď sa podarí aj ta 20cka čo tam plavé a čaká na mňa , keď ju chalani tento víkend nevytiahnu. 

starbaits

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.