Logo

48 hodín na prírodnej vode

Máme za sebou úspešnú 48hodinovku. Niekto si povie sú to malé ryby, ale kto nepozná túto vodu nevie o čom to je. Jazero ktoré nieje súkromák ale nepatrí ani pod SRZ.

10. 04. 2016, autor: Michal Squid Jaco a Mates Lacko
Značka: Big carp baits

Máme za sebou úspešnú 48hodinovku. Niekto si povie sú to malé ryby, ale kto nepozná túto vodu nevie o čom to je. Jazero ktoré nieje súkromák ale nepatrí ani pod SRZ. O vodu sa dlhé roky nik nestará a nezarybnuje ju. Je to taká divočina :D. Vo vode 10ha sa nachádza len cca 20kaprov no a nám sa podarilo nalákať hneď dva čo prekonalo moje očakávania tejto výpravičky nakolko mám už za sebou 7 výprav na túto vodu no žiadna s úspechom..

big carp baits

 

Všetky klasické taktiky na tejto vode zlyhali. Nefungvali hrany, platne, prechody z bahna na tvrdšie dno a ani kŕmne kampane. Tak som sa rozhodol stopovať kapre počas niekolkých dní. Sledovanie vodnej hladiny, sledovanie brehov z člna a to sa ukazalo ako úspešná taktika na tejto vode. 9,7kg divoký šupináč s tlamkou bez rakny od háčika, ktorý neodolal kombimbinácíí UNDERGROUND ATT (Squid&Octopus+smotana+cokolada) s popup pečen čokolada a to všetko obalené v pase Squid&Octopus. To nebolo všatko dalšie ráno ma prekvapila jazda na UNDERGROUND Alpha Amino s plávačkou Ananas n-butiric na konci krásneho boja bol šupináč o váhe 7kg..

big carp baits

Mám taký pocit že sa mi podarilo vystopovať väčšie kusy kapra takže dalšie výpravy by to mohlo byť este zaujímavejšie. Ale už teraz som strašne štastný a spokojný že som si dokázal vytrvať a dosiahnuť záber a dokonca aj rybu. Je to pre mna nesmierny zážitok a pocit zadosť učinenia že som sa dokázal presadiť aj na takejto vode. A tieto ryby majú pre mňa nesmiernu hodnotu a sú cennými fotografiami v mojom rybárskom archíve.

big carp baits

 

Za tým Big Carp Baits Slovakia Michal Squid Jaco a Mates Lacko

viac v diskusiách Big Carp Baits >>

Nie je možne pridať nový príspevok, pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.