Logo
  1. foto úlovkov > 
  2. NIKL > 
  3. Mojito READY
  4.  | úlovky

Mojito READY

Mojito (Mochito) vychádza z veľmi úspešnej receptúry nášho 3xl, ktoré svojou výnimočnosť dokazuje už niekoľko rokov. To najlepšie zo základného mixu 3xl

Mojito (Mochito) vychádza z veľmi úspešnej receptúry nášho 3×l, ktoré svojou výnimočnosť dokazuje už niekoľko rokov. To najlepšie zo základného mixu 3×l je teraz skĺbené s fantastickými maximálne rozpustnými rybími múčkami, ďalšími neopozeranými atraktormi a niekoľkými tajnými ingredienciami. Všetky tieto lahôdky podporuje niekoľko osvedčených tekutých atraktorov a netradičný esenciálny olej Mäta pieporná, ktorá vdýchne hotovému boilies nevšednú originalitu.

Dlhodobé testy potvrdili, že Mojito dokáže naozajstné divy. Vykazuje brilantné výsledky na všetkých typoch vôd. Nikl Team z touto novinkou žal úspechy na Pálave, štrkoviskách, rašeliniskách, riekach ale aj na veľkých zahraničných lokalitách. Všetci čo mali možnosť Mojito vyskúšať sa jednohlasne zhodli na tom, že je to naozaj prvotriedna univerzálna nástraha vhodná pre všetky rybárske príležitosti. V skutočnosti od chvíle, kedy ho niektorý  naši testeri prvý krát vyskúšali, odmietajú bez neho chodiť na ryby. Vyskúšajte aj Vy obrovskú silu Mojita a uvidíte, že si Vás táto nevšedná lahôdka z Kolínskej dielne spoľahlivo získa.

autor témy: NIKL - Nikl team
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.