Logo

rybník Abovce - súkromná voda

Súkromné štrkovisko v okrese Rimavská Sobota s rozlohou 10ha (vodná plocha jazera 6,3ha) bohato zarybnené kaprami, šťukami aj zubáčmi. Zábermi nás potešia aj pažravé karasy a o skúšku našich zručností sa postarajú bojovné amury. V okolí rybníka sa nachádzajú 4 altánky, 2 altánky aj s bivakmi.

Rybník je rozdelený na jednu menšiu a jednu väčšiu časť, no sú prepojené a ryby sa môžu presúvať aj z tých hlbších miest do plytkých.

Dôležitá voľba miesta. Tých je na rybníku pomerne dosť. V strede rybníka nechýba poloostrov pre vášnivých "dvadsaťštvorkárov" kde majú možnosť nahadzovať na všetky smery a zákutia.

Je možnosť aj vyvážania, sprístupnený je čln a samozrejme lov na 3 udice s možnosťou navýšenia počtu prútov. Lov na živé, alebo mŕtve nástrahy vo forme rybiek je zakázaný. Taktiež je možnosť zakúpiť si úlovok podľa cenníka.

Sú povolené takmer všetky techniky, okrem spomínaného lovu na živú nástrahu. Oddôvodnením je samozrejme to, že sa jedná najmä o športové rybárstvo a tým sa vlastne držíme toho najdôležitejšieho, a to čo najmenej ublížiť rybám aby sa z nich raz stali ozaj kapitálne kúsky, na ktoré budeme spomínať, keď ich znova zlákame na našu nástrahu. Na ťažko, feeder, plávaná..to všetko je z mnoha techník lovu, ktoré sme úspešne vystriedali.


Všetky informácie o rybníku nájdete na našej stránke> www.rybnik-abovce.sk

Lovu zdar!
autor témy: Revíry - Admin
téma založená: 4. 08. 2014
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.