Logo
  1. foto úlovkov > 
  2. Tandem baits > 
  3. EURO boilies
  4.  | úlovky

EURO boilies

Euro boilies sú bez konkurenčná jednička na trhu a dokazujú, že boilie nemusí byť veľmi drahá nástraha. Našim cieľom bolo vytvoriť produkt, ktorý bude účinný a lacný. Euro boilies je kvalitný produkt, vyrobený z rýchlo sa prispôsobivej zmesi s využitím našich najlepších aromatických látok.

Účinné a lacné boilies vyrobené z kvalitný surovín a neodolateľných aróm. Vďaka špeciálnej receptúre sa atraktory uvoľňujú postupne do vody a tým vábia ryby. Pre zvýšenie efektívnosti môžete použiť dip alebo booster.


Bezkonkurenčná jednotka na trhu v kaprárskych boilies. Euro boilies dokazuje,že boilies na lov kapra nemusí byť veľmi drahá nástraha. Naším cieľom bolo vytvorenie produktu - boilis, ktorý je účinný a lacný. Euro boilies je kvalitný produkt, vyrobený z rýchle prispôsobivej boiliesovej zmesi s využitím našich najlepších aróm. Vďaka špeciálnej receptúre zmesi, sa atraktory ve vode postupne uvolňujú a vábia ryby. Okrem vnadenia sa môže použiť, ako nástraha v kombinácii s dipom, čím zvýšíme atraktívnosť tohoto kaprového boilies. V kamenistých a zarastených lovištiach, alebo na riekach je dobré poliať boilies Impact Boostrom od Tandem Baits – dodá boilies extra silu.

autor témy: Tandem baits - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.