Logo

Všeobecne o WHITE FISH

Diskusia o boilies WHITE FISH a o produktoch tejto značky. Za touto slovenskou značkou stojí Tomáš Bukovský.

Písal sa rok 1997, boilies ako novinke na trhu návnad na ryby som neodolal. Kúpil som si 7ks guličiek a prvýkrát som použil vlasovú metódu. Po 20 minútach som na vanilkovú guličku chytil asi 7kilového amura a hneď ma začalo zaujímať všetko o tomto farebnom čude. Odvtedy neprešlo ani pol roka a už som skúšal moje prvé, vlastnoručne vyrobené jahodové boilies podľa receptu, ktorý som videl v krátkom dokumente – „Jak se loví Kapr“. Veľmi rád na tento recept s úsmevom spomínam a právom zdobí prvú stranu mojej poznámkovej Book Baits. Poznámkový dokument obsahuje viac ako stovky receptov, je plná poznámok a skúsenosti na základe ktorých sme mohli vyrobiť netradičné boilies a ponúknúť ich Vám - rybárom. Nesľubujeme, že keď začnete chytať na naše boilies budete loviť len tie najväčšie kapre. No vieme Vám zaručiť, že produkty vyrábame z prvotriednych, originálnych a čerstvých surovín a ponúkame Vám guličky, s ktorými budete iní. Nová značka White Fish má za sebou prvé mesiace - štartovacie, no už si stihla nájsť svojich priaznivcov. Srdečne im ďakujeme a tešíme sa na rok 2015, kedy chceme ponúknuť naše produkty širšiemu okruhu rybárov.

autor témy: WHITE FISH - WHITE FISH BOILIES
téma založená: 16. 03. 2016
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Zatiaľ nikto neuverejnil príspevok.