Logo
  1. foto úlovkov > 
  2. LASTIA > 
  3. EURO boilies
  4.  | úlovky

EURO boilies

Táto nová základná rada boilies z roku 2007 bola navrhnutá predovšetkým na vytváranie kŕmneho miesta.

Pri výrobe sme použili len také suroviny, ktoré sú pre všetky ryby veľmi ľahko stráviteľné a zároveň aby sa bolies vo vode rýchlo rozpúšťali. Preto je možné pri vytvorení kŕmneho miesta použiť aj väčšie množstvo a nemusíte mať obavy z prekŕmenia rýb. Rada EURO sa vyrába v dvoch aromatických prevedeniach Fruit mix a Fish mix. Takto si môžete na začiatku určiť základnú pachovú stopu (ovocie alebo ryba) vášho lovného miesta a výberom z niektorej arómy rady Siver Edition konkrétnu chytaciu nástrahu. Ďalej môžete pri zakladaní kŕmneho miesta použiť aj niektoré z širokej ponuky peliet. Z dôvodu rýchlej rozpustnosti nie sú EURO boilies vhodné na chytanie.

príchute: FRUIT MIX, FISH MIX

autor témy: LASTIA - Admin
téma založená: 11. 12. 2012
Nie je možne pridať nový príspevok, alebo úlovok pretože nie ste prihlásený
Vilo Bellay > 4. 04. 2013 10:15 číslo úlovku: 234.
LASTIA, EURO boilies

LASTIA / EURO boilies
príchuť: Tuniak 24 mm, podklad Euroboilies Fish Mix + Diamond Tuniak

váha: 17 kg dátum chytenia: 30. 08. 2012
dĺžka: 100 cm miesto chytenia: Gemerský Jablonec

popis: Používam ich len ako kŕmne do podkladu, majú rýchlejší rozpad ako ostatné rady a tam by bol problém s výdržou na montáži, ale stretol som sa s chalanmi, ktorí ich našili keď boli na veľmi krátkych rybačkách a aj niečo pochytali, ale toto ja osobne nerobím. Výlučne ich používam na kŕmenie a v tomto sú perfektné nielen cenou, ale aj svojou robotou vo vode. Vilo Kolega ich používal napríklad minulý rok v Slovinsku a natiahol s nimi na miesto veľké ryby. Ja som ich použil na Gemerskom Jablonci a dostal som z vody fakt pekné ryby. Ak mám povedať celú pravdu tak ich kombinujem zo silverkami, ale častejšie s diamondkami, aby som udržal dlhšie rybu na lovnom mieste. Od tohto roku už majú mať "ako som písal" o niečo dlhšiu výdrž takže by mali aj na dne vydržať nejaký ten atak od menšej ryby. Osobne sa teším na Robin Red a jeho kombináciu s Fish Mixom, do toho nejaký ten Tuniak, alebo Squid a bude to pecka.